7 סימנים שאתה מוכן למערכת יחסים רצינית

אם גם אתה מרגיש שמשהו השתנה בך לאחרונה, ולפתע אתה מרגיש בוגר ובשל יותר למערכת יחסים רצינית, סימן שאתה מוכן. אפילו אם בעבר ניסית והתאכזבת, או שיצאת ממערכת יחסים ארוכה עם שברון לב, הגיע הזמן לפתוח את הלב ולחפש זוגיות אמיתית לחיים.

במאמר זה נציע לך 7 סימנים שאתה מוכן למערכת יחסים רצינית כדי להיות בטוח שאתה אכן מוכן. במרכז מבינים זוגיות בהנהלתו של ליאור גור תוכל ללמוד כל מה שרצית לדעת על מציאת זוגיות נכונה ובריאה וכיצד לשמר אותה לאורך זמן.

 

מרכז מבינים זוגיות

מרכז מבינים זוגיות בהנהלתו של ליאור גור הינו מרכז ייחודי ומיוחד במינו המציע קורסים, סדנאות וקהילה תומכת ומחבקת המורכבת מרווקים ורווקות איכותיים המעוניינים בקשר לטווח ארוך. במהלך הסדנאות תלמדו כיצד דפוסי ההתנהגות ופצעי העבר מונעים ממכם להגיע למערכת היחסים שתמיד רציתם, כיצד לשנותם ולהחלים מהם, ולפתוח את הלב למערכת זוגית בריאה, יציבה וחזקה יותר שתתמיד לאורך זמן. לפרטים נוספים הכנסו לאתר מרכז מבינים זוגיות בכתובת: https://liorgur.com.

הבנת מערכות יחסים

7 סימנים שאתה מוכן למערכת יחסים רצינית

איך יודעים שאתה מוכן למערכת יחסים? אספנו שבעה סימנים ברורים לכך שהגיע הזמן למצוא זוגיות בריאה ויציבה לאורך זמן, ושאתה אכן בשל לכך:

  1. נכונות להשתנות – כל זמן שאדם מאמין שאם מישהו רוצה להיות במערכת יחסים עימו, הוא זה שצריך להתאים את עצמו, סימן שהוא עדיין לא בשל. אבל, מרגע שאתה מבין שבשביל מערכת יחסים בריאה גם אתה צריך להשתנות ולהתאים את עצמך, אתם מוכן.
  2. בדידות – זוגות אוהבים שמטיילים יד ביד גורמים לך לבכות? נמאס ממערכות יחסים מזדמנות? סימן נוסף שאתה מוכן לנסות זוגיות אמיתית.
  3. חיים יציבים – יציבות בחיים כגון עבודה מסודרת, מגורים קבועים ועתיד ברור, מאפשרים כניסה למערכת יחסים יציבה ללא זעזועים.
  4. גיל – ישנם אנשים אשר מסוגלים להתחייב למערכת יחסים גם בגיל עשרים, אך ישנם כאלו הזקוקים להגיע לגיל מבוגר יותר כדי להרגיש בשלים. אם הגעת לגיל, אפשר להתחיל.
  5. ביטחון עצמי – חוסר בטחון עצמי, בושה, מבוכה או דימוי עצמי נמוך גורמים לאדם להתבייש לפנות לבני זוג אפשריים, לעומת זאת, שיפור בבטחון העצמי יכול לפתוח לך את הפתח לנסות.
  6. הרחבת המעגל החברתי – אנשים רבים אינם מוצאים זוגיות מהסיבה הפשוטה שהמעגל החברתי שלהם אינו גדול מספיק. הגדלתו מאפשרת הזדמנויות רבות יותר למציאת זוגיות.
  7. שלוות נפש – אדם שנפשו סוערת אינו פנוי למערכות יחסים בריאות, לעומת זאת, אדם אשר השלים עם עצמו ונמצא ברוגע, פנוי לנסות.

 

ללמוד איך למצוא זוגיות בריאה ונכונה

במרכז מבינים זוגיות בהנהלתו של ליאור גור, תוכל גם אתה ללמוד כיצד להגיע לזוגיות בריאה ונכונה עבורך כפי שתמיד רצית וחלמת.

מערכת יחסים רצינית

אולי יעניין אותך גם

הימורי ספורט
למבוגרים
איפה הכי כדאי להמר הימורי ספורט?

עולם הימורי הספורט גדל ומתפתח בקצב מסחרר. הוא מציע לשחקנים מגוון רחב של אפשרויות הימור, פלטפורמות וטכנולוגיות חדשות. באופן כללי, לבחירת מקום להימורי ספורט אין

קרא עוד »