50 גוונים של אפור: כל מה שרציתם לדעת על BDSM

BDSM או עולם הסאדו הוא עולם אירוטי ומיני (אך לא רק) מרתק שהולך ותופס יותר ויותר תאוצה בישראל בפרט ובעולם באופן כללי. אנשים רבים מוצאים את עצמכם מרותקים מהכוח, האנרגיות וההתנסויות המיוחדות שיש לעולם הזה להציע להם. הסקאלה היא רחבה ולכל אחד ואחת יש את הגבולות שלהם, את הדברים שמדליקים אותם ואת הדברים שהם מתנסים בהם באופן אחד פעמי או בתדירות גבוהה. לכל אחד ואחת מתאים משהו אחר, תקופת התנסות אחרת וסוגי האקטים שונים. אם מצאתם את עצמכם מסוקרנים, הגעתם למקום הנכון כאן נספר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על עולם הסאדו הכיפי, המופלא והמדליק.

 

כמה דברים חשובים שאתם חייבים לדעת

אספנו עבורכם כמה עובדות ותשובות לשאלות וסוגיות שעולות אצל כל מי שנמשכים אל התחום.

 

מה זה בעצם BDSM?

למעשה מדובר ביחסים מוסכמים מראש המתאפיינים בסוג של עבדות בחדר המיטות ומחוץ לה. עבדות מינית ביחסי מין עם בן זוג או בת זוג, מערבת שני אנשים אך יכולה במקרים מסוימים לכלול יותר. לרוב יהיה מישהו אחד שיהיה הכנוע ביחסי BDSM ומישהו אחד שהוא הדומיננטי (המכונה גם בעלים או האדון או המאהב). התפקידים לא נקבעים לפי המגדר וכל אחד או אחת יכולים לגלות איזה צד של המתרס מדליק אותו יותר. בחדר המיטות יתבצעו משחקי שליטה ברמות כאלה או אחרות. לעיתים תכופות יהיה שימוש גם באביזרי או צעצועי מין הקשורים לעולם הסאדו כגון: חבלים, שוט, צובטי פטמות ועוד.

 

מלכת סאדו

אנשים רבים תוהים מה זה מלכת סאדו ומה בדיוק היא עושה. ההסבר הכי פשוט הוא שמלכת סאדו היא השולטת בסיטואציה. ישנן מלכות שאוהבות גם לשלוט מחוץ למיטה אך הרוב יתמקדו בחדר המיטות. החוויה של השולטת והנשלט או הנשלטת היא חוויה חזקה מאד של שחרור, המאפשר להגיע לגבהים חדשים בכל מה שנוגע לסקס ואורגזמות. מלכות סאדו יהנו משלל דברים החל מלהגיד לנשלטים מה לעשות, דרך להשפיל אותם ועד גרימת כאב. כל הדברים האלה חייבים להעשות בהסכמה מלאה והכרה של שני הצדדים.

 

איך אפשר להכיר אנשים מהתחום?

בין אם אתם רק מתחילים או שכבר צברתם קילומטרז׳ מכובד בתחום, אנחנו ממליצים על חיפוש באתרי הכרויות הבנויים למטרות אלה. לפרטים נוספים https://www.meflartetim.co.il. כיום באתרי הכרויות טובים ומקצועיים אפשר למקד את החיפוש בצורה יעילה ונהדרת ובכך לחסוך לכם הרבה זמן ואנרגיות על הכרויות שפחות מעניינות אתכם בשלב זה. בנוסף חשוב לדעת שכיום תחום הסאדו הוא תחום שהולך וגדל בארץ והופך לקהילה מכובדת מאד של גברים ונשים מכל קשת האוכלוסייה. במסגרת הקהילה נערכים מפגשים, מסיבות ואפילו יש מספר מועדונים, בהם אפשר בקלות להכיר אנשים חדשים המחפשים התנסויות דומות. לסיכום, עולם הסאדו הוא עולם מרתק מלא במונחים, צעצועים וכן, גם אנשים מעניינים. אם התחום קורץ לכם החלו לשוטט ולחפש אנשים שמחפשים דברים טובים. תהנו מהדרך ומההרפתקה!

50 גוונים של אפור

אולי יעניין אותך גם

לב
זוגיות
מה זה טיפול זוגי

בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה משמעותית במודעות בכל הנוגע לטיפול זוגי. עד לפני כמה שנים היה נהוג להסתיר את העובדה כי זוגות הולכים אל טיפול

קרא עוד »