5 פתרונות טואלטיקה למלונות

אחד הדברים שמהווים נישת תחזוקה רחבה בתחום המלונות, הוא תחום הטואלטיקה, שדורש כוח אדם, מוצרים איכותיים, תחזוקה שוטפת, והתעסקות בלתי פוסקת סביב כל העניין. איך גורמים לתחום הטואלטיקה להפוך לזמין, נגיש, קל לשימוש, ויחד עם זאת איכותי ויוקרתי? קבלו את ששת הפתרונות, שישדרגו את כל מערך הטואלטיקה במלון, ויאפשרו לעובדים להתעסק בדברים החשובים באמת, מתוך פניות מרבית.

 

מוצרי ניקיון

חברת פרופר שיווק, מציעה מגוון רחב של מוצרי ניקיון, שיקלו את חייהם של עובדי הניקיון במלון, יחסכו להם זמן, ואף יהפכו את הניקיון לאיכותי ותועלתי יותר. בחברה תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים איכותיים בקטגוריית הניקיון: סמרטוטים, תרסיס התזה, נוזלי רצפות, ג'לים לחיטוי, פחים, כפפות, מסירי שומנים, מסירי כתמים, ועוד.

סבונים וערכות טיפוח

כל בית מלון שמכבד את עצמו, מעמיד לרשות אורחיו, סבונים וערכות טיפוח לשימוש השוטף, בזמן השהות במלון. חברת פרופר שיווק, מעמידה לרשות המלון, מגוון רחב ואיכותי, של אביזרי סבון וטיפוח: שמפו, מרכך, סבונים, ערכות אמבטיה, סכיני גילוח, שמנים, נעלי בית חד פעמיות, מבריקי נעליים, ערכת תפירה אישית, ערכה דנטלית לניקוי השיניים, כובעי רחצה, ועוד.

 

כל מה שצריך למטבח תעשייתי

חלק בלתי נפרד מהטואלטיקה במלון, הוא הטיפול בפסולת ובארגון של המטבח התעשייתי, שמכין מידי יום מאות ארוחות לשוהים במלון. אצל חברת פרופר שיווק, תוכלו למצוא את כל מה שיכול לשרת את המטבח התעשייתי: נוזל להסרת שמנים, נוזל להדחת כלים, נוזל הברקת כלים, נוזלים להדחה במדיח, נוזל לניקוי כללי, פחים במגוון גדלים וצורות, שקיות לאשפה ולאחסון ועוד.

פרופר שיווק

מוצרי ניילון לנוחות מרבית

ענף הטואלטיקה משייך נישה נכבדה לכל התחום הניילון ואביזריו. וזו הסיבה, שחברת פרופר שיווק, מעמידה לרשתות בתי המלון, קשת רחבה של מוצרים שימושיים מעולם הניילון, כמו: שקיות אשפה הניתנות למחזור, שקיות אוכל במגוון גדלים, סינרי ניילון עבור העובדים, סינרים פי וי סי, גלילי ניילון לשימוש שוטף, ועוד.

 

מתקנים לניירות לכל שימוש

כחלק ממערך הטואלטיקה, חברת פרופר שיווק, מעמידה קשת רחבה של מוצרי ניירות ומתקנים לניירות, למגוון רחב של שימושים. תוכלו למצוא: ניירות לניגוב ידיים, מתקנים במגוון התקנות וצורות, ניירות לניגוב ידיים, ניירות טישו וטואלט, מתקנים לשירותים לניירות צ'ץ רץ, ניירות מגבת עבות, מתקנים לניירות מגבת, ועוד.

 

לסיכום

חברת "פרופר שיווק מוצרי צריכה, אחזקה וטואלטיקה" מעניקה קשת רחבה של מוצרי פרימיום יוקרתיים לבתי מלון, משרדים, מסעדות ועוד. חברת פרופר שיווק מציעה מגוון רחב של מוצרי טואלטיקה לבתי מלון, סבונים, שמפו, גל רחצה, ערכות נוחות, נעלי בית, חומרי ניקוי ירוקים, ציוד משקי ועוד..

והכל בדגש על מגוון רחב ומוצרי פרימיום איכותיים ומועשרים במינרלים של ים המלח, ובמגוון פתרונות טואלטיקה רחבים, בתחומי הניקיון, המטבח, הניילון, הנייר, הסבונים והטיפוח.

פרופר שיווק

אולי יעניין אותך גם

טֶכנוֹלוֹגִיָה
כללי
5 יתרונות בשימוש ב- ESIM

עולם הטכנולוגיה מתקדם בקצב מסחרר, וכל הזמן מפתחים פתרונות חדשים שמקלים את חיינו. תחום התקשורת הסלולרית לא נותר מאחור, וכיום אנו עדים להתפתחותה של טכנולוגיית

קרא עוד »