5 פעילויות שוות שניתן לעשות במוטור סיטי

חובבי נהיגה בישראל מוצאים את עצמם בבעיה. התשתיות בארץ לא בנויות לענפי ספורט מוטורי מסוגים שונים, ונהיגה בכבישי ישראל כוללת בעיקר עמידה בפקקים. אם גם אתם מרגישים מתוסכלים כתוצאה מהמצב הזה, למוטור סיטי יש בשורות טובות עבורכם. במתחם ייעודי תוכלו להנות מכמה אופציות של נהיגת מרוצים. כאן נספר לכם על כל אותן אפשרויות.

 

התנסות בנהיגת מרוצים

מוטור סיטי הוא מתחם שמאפשר לכם להנות מספורט מוטורי. אם אתם רוצים להרגיש איך זה להיות נהגים במרוץ מכוניות, וכיצד מרגישה הנהיגה במכונית מרוץ כאשר היכולות שלה באות לידי ביטוי, כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להגיע למוטור סיטי ושם כבר יגשימו את חלומכם.

 

אימוני נהיגה

אם אתם מרגישים שנהיגת מרוץ קצת מפחידה אתכם, האימונים הללו מיועדים בדיוק עבורכם. כמו בכל ענף, גם בתחום המוטורי יש הרבה ידע שיכול לעזור לכם להתגבר על הפחדים ולהפוך להיות נהגים טובים יותר. במהלך אימון נהיגה תקבלו נהג מקצועי שיהיה צמוד אליכם ויעזור לכם להבין את הסודות של המקצוע. תהיו בטוחים שאחרי כמה אימונים שום דבר לא יעצור אתכם מלנהוג.

אימוני נהיגה

ימי מסלול

אחד הדברים שמייחדים ספורט מוטורי הוא שאחרי שנסיים סיבוב של נהיגת מרוץ תמיד נרצה לבצע סיבוב נוסף. בדיוק עבור המטרה הזו נועדו ימי המסלול הפתוחים. בימים הללו מגיעים למוטור סיטי נהגים מכל רחבי הארץ לטובת יום מרוכז שבו הם יכולים לנהוג כמו שהם אוהבים. במהלך היום הנהגים יוכלו להנות ממסלולים פתוחים, וכמובן מהמפגש אחד עם השני.

 

קורס נהיגת מרוצים

אם אתם מרגישים שיום אחד של נהיגת מרוצים לא באמת מספיק עבורכם, הקורס הזה מיועד לכם. במהלך הקורס תלמדו איך לנהוג כמו נהגי מרוצים אמיתיים, ותלמדו חומר רב שמשלב רקע תיאורטי יחד עם התנסות מעשית. במהלך הקורס נכיר לעומק את עולם נהיגת המרוצים ונבין איך אפשר לקחת את היכולות של הרכב לקצה הגבול. לחובבי נהיגה, זו יכולה להיות המתנה המושלמת.

 

ימי כיף וגיבוש

האפשרות האחרונה מיועדת בעיקר למי שמחזיקים בחברה או ארגון ורוצים לארגן לעובדים שלהם יום גיבוש. אחרי כמה שנים ימי הגיבוש עלולים להפוך למשעממים במיוחד. העובדים שלכם מיצו כבר את הבילויים הרגילים, והגיע הזמן שתיקחו אותם לחוויה חד פעמית שכמוה הם טרם חוו. זו הסיבה שאנחנו ממליצים לכם לקחת אותם למוטור סיטי ולהנות פעם אחת מחווית נהיגה שאין במקום אחר.

 

לסיכום

מוטור סיטי הוא מתחם ישראלי שמאפשר לכם להרגיש איך זה להיות נהג מרוצים. במתחם ישנם מסלולים ומכוניות שמתאימים לספורט מוטורי, מה שהופך אותו לייחודי בישראל. במתחם תוכלו להנות מנהיגה חד פעמית ברכב מרוץ, אימוני נהיגה יחד עם מאמן מקצועי או קורס ארוך שבו תלמדו איך לנהוג כמו נהגי מרוצים. במתחם גם נערכים ימי כיף וגיבוש לחברות.

ניסיון במירוצי מכוניות

אולי יעניין אותך גם