5 סוגי מגפיים אופנתיים לחורף הקרוב

כל אחת מאיתנו מגיעה לשלב הזה בשנה בו כל המלתחה משתנה – החורף. כמובן שההכנות מתחילות כבר בסוף הקיץ והביגוד משמש אותנו גם לאורך עונות המעבר, אבל חשוב להצטייד ולהתלבש בהתאם לטמפרטורות קרות יותר ולגשמים. פריטים שחשוב מאוד להתאי םלתקופה זו של השנה זה הנעליים, ואיך אפשר לעבור חורף ללא מגפיים ססגוניות ואופנתיות? אז הנה רשימה של כמה סוגי מגפיים שונים, מגוונים ויפים במיוחד שניתן להתאים לסטייל שלך בחורף הקרוב.

 

מגפיים עם עקבים

מגפיים לנשים זה לא עניין בו צריך לזלזל – חשוב להסתכל על האופציות השונות ולשים לב למה מתאים עם כל תלבושת, לכל אירוע, עונה או מקום. סוג של מגף שתמיד יוצא אלגנטי זה מגף עם עקב – אבל חשוב לדעת להתאים אותו לאירוע. יש לו כמה יתרונות עיקריים – הוא יעיל מאוד בהרחקה של הרגל והביגוד מקרקע רטובה, מאריך את כל הגוף ומעניק גובה ונותן מראה אלגנטי לכל תלבושת. עקבים מסוימים עלולים לא להתאים לקרקע בוצית ולכן חשוב לשים לב לזה.

 

מגפי ברך

מגפיים נוספים מאוד יפים ונוחים במיוחד זה מגפי ברך. היתרונות שלהם טמועים באורכם – הם מספקים מראה ארוך, יפה ואחיד, מעניקים הגנה מפני גשמים ולכלוכים אחרים, הולכים מעולה גם עם בגדים קצרים יותר של סתיו או אביב תוך אספקה של כיסוי ראוי וחמים לרגליים חשופות. מגפי ברך – כשמעוצבים נכון – יכולים לתת לכל מראה תוספת חמימה ונעימה למראה.

 

מגפוני עור

מגפוני עור זו האופציה המגניבה והצעירה שאפשר לשלב בתלבושות רבות – גם אם לא באמת נראה שיתאים. בגלל הקצה המיוחד והרענן שיש למגפוני עור, הם מוסיפים איתם רעננות גם לתלבושות שונות ומגוונות. בזכות כיסוי העור הם גם מספקים מראה אלגנטי וחלק למדי, תוך שמירה פרקטית על חסימה של גשם מלהיכנס לנעל.

 

מגפי שרוכים

מגפיים עם שרוכים אמנם נשמעים כמו מגפיים משונים, אך כשמעוצבים נכון מוסיפים מאוד למראה. מבלי למשוך את תשומת הלב מהלבוש ומהבגדים עצמם, אבל תוך שמירה על ניצוץ מעניין ושבירה של הפשטות השרוכים מוסיפים המון למגפיים. המגפיים עצמם עדיין מגנוים לרוב מפני הגשם, הם משתלבים בכל לבוש כמו שצריך אבל עדיין לא רגילים.

 

מגפיים משוכללים

מגפיים משוכללים – מה זה בכלל? מדובר על סגנון יותר חדשני ומבולגן – אבל כך גם מגפיים אלה מוסיפים עוד עניין לתלבושת כולה. מדובר במגפיים עם שרוכים ורוכסנים בכיוונים שונים – כאלה שהוצבו שם ליופי – עיצוב משופשף יותר ובאופן כללי תפרים מעט ייחודיים.

הרעיון של מגפיים אלה הוא לשמור על הניקיון של מגפיים פשוטים, ולהעניק עוד עניין לחלק של הרגליים – תוך שמירה על השימוש הממשי של מגפיים.

 

לסיכום…

חשוב לזכור קודם לבחור מגפיים איכותיים, כאלה שיבצעו את עבודתם בצורה טובה ויצליחו להגן מפני מים ובוץ – ולאחר מכן ניתן להסתכל על הסוגים השונים, הססגוניים והאופנתיים ביותר שניתן למצוא במבחר המגפיים הקיים.

מגפיים אופנתיות

אולי יעניין אותך גם