5 הדברים שלא ידעתם על היתרונות של קלנועית מתקפלת

 

חדל קלנועית מסורבלת וכבדה – כיום ניתן לרכוש קלנועית מתקפלת, נוחה ובעיקר כזו אשר לא תצריך מאמץ ובזבוז זמן.

 

קלנועית – יתרונות רבים לשיפור איכות החיים

רכישה של קלנועית היא בראש ובראשונה רכישה אשר נועדה לשפר את איכות החיים בצורה משמעותית, זאת לאור העובדה כי מדובר בכלי חשמלי אשר מאפשר לנוע ממקום למקום באופן בטיחותי ונוח. על אף כי רבים סבורים כי הקלנועית היא כלי חשמלי מסורבל וכבד, בשנים האחרונות התרחשו שינויים דרסטים בתחום וכיום ניתן לרכוש קלנועית קלה ופשוטה אשר ניתן לקיפול כך שניתן לאחסן אותה באופן נוח ומבלי לבזבז זמן. חברת חשמלית ריידר היא החברה המובילה בתחום ופיתחה את הקלנועית המתקפלת המתקדמת ביותר בישראל ואשר מאפשרת לכם לקבל שורה של יתרונות:

  1. לא מצריכה מיומנות – הפעלת הקלנועית המתקפלת פשוטה ולגמרי לא מצריכה מיומנות מסוימת, אלא לאחר הדרכה קצרה של המומחים של חברת חשמלית ריידר ניתן ללמוד תוך דקות ספורות כיצד לקפל אותה במהירות, ובפעולה אחת, זאת משום שחשמלית ריידר מייצרת קלנועית מתקפלת חדשנית ובעלת פטנט מיוחד, ללא צורך בשימוש בשלט. למעשה, החברה פיתחה פטנט מהפכני ומיוחד אשר אושר ע"י מכון התקנים הישראלי והוא מאפשר להפסיק את הסרבול הכרוך בתפעול של קלנועית, אלא באמצעות הפטנט הזה ניתן לקפל את הקלנועית באופן מהיר ביותר, בקיפול אחד בלבד.
  2. בטיחותית – הקלנועית המתקפלת היא הקלנועית הבטיחותית ביותר בשוק הישראלי, ומיוצרת באופן בלעדי ע"י חשמלית ריידר. הקלנועית המתקפלת של החברה היא היחידה בישראל אשר מכילה חיישן האטה אוטומטי בסיבוב, כך שניתן להיות בטוחים כי אנו נוהגים בקלנועית בטיחותית ואמינה.
  3. בעלת משקל קל – הקלנועית המתקפלת היא קלנועית קלת משקל וזאת משום שהיא שוקלת 25 ק"ג ללא סוללה ואילו עם סוללה משקלה הוא 26 ק"ג בלבד. לאור העובדה כי מדובר במשקל קל מאוד, היא מאושרת לעלייה.
  4. קיפול מהיר – הקלנועית המתקפלת של חברת חשמלית ריידר ניתן לקיפול באופן מהיר, כך שתוכל חמש שניות בלבד ואתם כבר יכולים לאחסן אותה בכל מקום אשר תחפצו.
  5. קיפול באמצעות פטנט מיוחד – כאמור, את הקלנועית החשמלית של חומרים עמידים וחזקים – אחד החששות הגדולות ביותר של אנשים רבים ברכישה של קלנועית היא העובדה כי לעיתים הקלנועית נוטה להתקלקל ויש צורך לשלוח אותה לתיקון. בכך, נמנעת הזכות של אנשים רבים לנוע בחופשיות במרחב ונגרמת עוגמת נפש רבה. אבל, הקלנועית המתקפלת החדשנית של חשמלית ריידר עשויה מחומרים מתקדמים הכוללים שלדת אלומיניום חזקה ובטיחותית, כמו גם סוללה איכותית אשר מאפשרת לקבל קלנועית מהירה ואיכותית. לטיפים חשובים לפני שקונים קלנועית מתקפלת לחצו כאן.

מעוניינים לרכוש קלנועית מתקפלת מחברת חשמלית ריידר? צרו קשר בהקדם במספר הטלפון 072-3201216 או השאיר את הפרטים שלכם באתר.

אולי יעניין אותך גם

אוטו
רכב
מימון רכב לפרטיים

אנשים חכמים יודעים שהדרך הנוחה ביותר לקנות רכב היא באמצעות אפשרות של מימון לפרטיים. אם אתם רוצים לפעול בדרך שחכמים פועלים, אתם צריכים לקרוא בעיון

קרא עוד »