4 שלבים לקביעת חוויית נהג מירוצים ליום אחד

אם יש לכם יום הולדת, חגיגה אחרת או כל סיבה אחרת לפנק את עצמכם עם משהו מיוחד, לנו יש המלצה על חוויה מיוחדת שעוד לא חוויתם. נהיגת מרוצים הייתה נשמעת כמו חלום עד לא מכבר, וכעת היא בהישג ידכם.

 

ספורט מוטורי

הספורט המוטורי בישראל אינו מפותח במיוחד, מה שאומר שעד לפני כמה שנים להיות נהג מרוץ הישראלי היה נשמע אוקסימורון מוחלט. בשנים האחרונות המציאות קצת השתנתה, ואם אתם רוצים להיות נהג מרוץ ליום אחד אנחנו מאפשרים לכם להגשים את החלום הזה. הנהיגה נעשית במתחם מתאים שבנוי במיוחד למטרה הזו, תוך הקפדה על כללי הבטיחות הנדרשים בסיטואציה.

קורס נהיגת מירוץ

הרצון לחוויה אחרת

השלב הראשון בקביעת חווית נהיגה הוא זה שבו אתם מבינים שמגיעה לכם חוויה שונה מזו שאותה חוויתם עד עכשיו. אם עד היום הייתם רגילים לבילויים רגילים וקלאסיים, הגיע הזמן לצאת מהקופסה ולהנות מבילוי שעד היום לא היה אפשר לקבל אותו בישראל. במהלך נהיגת המרוץ תחוו אדרנלין בשיעור שלא חוויתם במקום אחד, ותוכלו בפעם הראשונה בחייכם לקחת את יכולות הנהיגה לקצה.

 

קביעת יום נהיגה

אחרי שהבנתם שהגיע הזמן לטעום מהעולם של נהיגת המרוצים, כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להתקשר אלינו ולקבוע על יום שבו תוכלו להגיע ולנהוג. הנהיגה עצמה אורכת קצת יותר משעה, אולם כדאי לכם כמובן להקצות לטובת העניין זמן רב יותר כדי שתוכלו לבצע את הנהיגה בצורה נינוחה, ולקבל בצורה טובה את כל ההדרכות הנדרשות.

 

אימון מראש

אם אתם רוצים לנצל עד תום את הנהיגה במסלול המרוץ, ההמלצה שלנו היא להגיע לאימון מראש. במהלך האימון תוכלו ללמוד מנהג מיומן איך לנהוג טוב יותר בתוך המתחם. נהיגת מרוצים שונה כמובן בתכלית מאשר נהיגה רגילה, כך שאם אתם חוששים שאין לכם את הידע המתאים כדי לנהוג בצורה טובה, תמיד כדאי לקחת אימון שייתן לכם טעימה רגועה יותר מהעולם של נהיגת מרוצים.

 

אל תהססו לנסות שוב

השלב האחרון הוא זה שמתרחש אחרי שסיימתם את הנהיגה. בתום זמן הנהיגה, בוודאי תבינו שיש לכם עוד הרבה לאן לקחת את יכולות הנהיגה שלכם, וכדי שזה יקרה אתם צריכים כבר לקבוע את הפעם הבאה שבא תגיעו אל מסלול המרוץ לטובת נהיגה. ככל שתתמידו בהגעה למסלול המרוץ כך הסיכוי שלכם להיות נהגים טובים יעלה בצורה משמעותית.

 

לסיכום

אם אתם רוצים לחוות חוויה ייחודית שלא תוכלו לקבל בשום מקום אחר, אנחנו מאפשרים לכם לעשות את זה. במסלול המרוץ שלנו תוכלו לחוות נהיגת מרוצים אמיתית, ולהרגיש ליום אחד איך זה להיות נהגי מרוץ. כדי להנות מהחוויה הזו כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לתאם מראש יום נהיגה אצלנו. במקרה הצורך תוכלו גם להנות מאימון מקדים ואפילו לקחת קורס בתחום.

קורס נהיגת מירוץ

אולי יעניין אותך גם