4 רעיונות למתנות לחתן בר מצווה

חיפוש אחר מתנה מושלמת לחתן בר מצווה עשוי לארוך זמן רב. שכן, מעטים מכירים במתנות שמתאימות לילדים שמתחילים את גיל ההתבגרות. סביר להניח שאתם מכירים בעובדה זו שמעסיקה אתכם בכל פעם שמתקבלת הזמנה לחגיגת בר מצווה. אם כך, הגיע הזמן להשאיר את ההתלבטות מאחור ולקרוא את השורות הבאות. שכן, אלה ירכזו בפניכם את 4 המתנות המושלמות שמתאימות לכל חתן בר מצווה.

 

תיק טיולים

תנועות הנוער השונות מוציאות "מסעות" ו"מחנות" לחניכיהם. אלה מבקשות להביא מהבית ציוד טיולים שישמש את הצעירים ללינה בשטח. זו ההזדמנות לגלות שילדים בגילאי 13 לוקחים חלק במסעות אלה לראשונה, כך שמרביתם לא מחזיקים בציוד הדרוש. אם אתם רוצים להעניק מתנה שימושית ביותר שתלווה את חתן בר המצווה לאורך שנים, עליכם לבחור בתיק טיולים. חשוב לציין שמדובר במתנה שמתאימה לכל כיס, משום שיש מגוון רחב של תיקים, לדוגמא:

  • תיקי גב 10 L
  • תיקי גב 20 L
  • מוצ'ילות 40 L ועוד

תרמיל נסיעות

מוצרי קדושה

אי אפשר להציג רעיונות למתנות מושלמות לחתן בר מצווה, מבלי להציע לכם לרכוש מארז של מוצרי קדושה. שכן, זה ידוע שהחגיגה נערכת בעקבות הגעה לגיל מצוות. אם אתם מתלבטים בין מוצרי הקדושה השונים שמוצעים בחנויות, כדאי שתדעו שהבחירה הנכונה ביותר היא השילוב בין ברכונים, סידור וגביע לקידוש. נדגיש שניתן לבצע חריטה על הפריטים ההלו. זו יכולה לכלול הקדשה קצרה או את שמו המלא של חתן בר המצווה.

 

מכשיר סלולרי

הורים רבים מצליחים להרחיק מילדיהם את המכשיר הסלולרי עד גיל מצוות. אלה מבטיחים לקנות סמרטפון מיד לאחר בר המצווה ויש לכך סיבה מוצדקת. הם יודעים שהאורחים עשויים לשאול מראש אם יש מתנה מסוימת שה"חתן" ירצה לקבל. כך הם חוסכים הוצאה משמעותית ומבטיחים קבלת מתנה שתהיה שימושית. שימו לב, בחירה במתנה זו מצריכה התייעצות מראש עם ההורים, כדי שתוכלו להיות בטוחים שהם מסכימים לכך.

 

מארז משחקי קופסא

יש רשימה ארוכה של משחקי קופסא שנחשבים לאהובים במיוחד על ילדים מתבגרים. מדובר לצורך הדוגמא בקאטן, מונופול ורמז. אם אתם רוצים לצאת מהקופסא ולהעניק מתנה מיוחדת, עליכם לפנות לחנות צעצועים ולארוז את המשחקים הללו. נמליץ להוסיף למארז פתק החלפה, שישמש את הילד במידה ויש בידיו את אחד או יותר מהמשחקים שבחרתם.

 

השורה התחתונה – בחרו את המתנה המושלמת

לא צריך לשבור יותר את הראש בשביל לחפש מתנה מושלמת לחגיגת בר מצווה. שכן, מדריך זה הציג בפניכם את 4 המתנות השוות ביותר שיסגרו לכם פינה בכל אירוע מחדש. זה הזמן לבחור באפשרות המתאימה ביותר לחתן המצווה, לבצע את ההזמנה ולארוז אותה באריזת מתנה. נאחל בהזדמנות זו שתבחרו נכון ותשמחו לא רק את הילד, אלא גם את הוריו.

משחק קופסת מונופול

אולי יעניין אותך גם

4 מתנות שוות לעובדים בחג
מתנות
4 מתנות שוות לעובדים בחג

למרות שדי קשה להאמין, החגים נמצאים מעבר לפינה. אז שוב עברה לה עוד שנה בלי ששמנו לב, וכדאי להתחיל להתכונן ולהתארגן לקראת השנה הבאה. כמעט

קרא עוד »
מתנות מקוריות
מתנות
3 מתנות מקוריות מרגשות באמת!

תגידו, גם אתם מרגישים שכבר ראיתם, נתתם, וקיבלתם, את כל המתנות האפשריות? בקבוק יין, מארז שוקולדים, ערכות טיפוח, שוברי מתנה לחנויות בגדים או מסעדות, ועוד..

קרא עוד »