4 פריטי חובה בארון של כל גבר!

זה לא סוד, ניתן למצוא זוג תחתונים בלוי ומלא חורים וחולצה דהויה במרבית ארונות הבגדים של גברים. שכן, גברים אוהבים להיאחז בפריטים אלה מסיבה לא ברורה. לאחרונה הגענו למסקנה שלא נצליח להיפתר מהפריטים המיותרים הללו והחלטנו ללכת בגישה החיובית. לכן, העלינו את המדריך הנוכחי שיציג את הפריטים שצריכים להיות בכל ארון גברי. הישארו כאן ותבדקו שיש לכם את 4 הפריטים שיוצגו בהמשך.

 

נעליים אלגנטיות

בשנים האחרונות אנו עדים להיעלמות כמעט מלאה של הנעליים האלגנטיות. אלה כיכבו בעבר באירועים מיוחדים (חתונות, חינות ובר מצוות). מסיבה שאינה ברורה לנו, נעלי הספורט תפסו את מקומם. אנחנו כאן כדי לערער על העניין ולבקש לבחור מעתה ואילך בזוג נעליים אלגנטיות, משום שאלה מעבירות מסר של השקעה בלוק והבנה בכל הנוגע לאופנה.

נעליים אלגנטיות

גרביים

חובה עליכם להחזיק בכמה זוגות גרביים לגברים בארון שאין בהם חורים כלל. אתם עוד תודו לנו על הטיפ הזה, במיוחד ביום שבו תצאו לדייט ותחליטו להוריד את הנעליים האלגנטיות שיחשפו זוג גרביים נקיות וחדשות. המלצה זו נובעת ממקרה אישי שאירע מול גבר בדייט שמצא את עצמו באולם באולינג עם גרביים מחוררות. סביר להניח שאתם מבינים שלא היה דייט שני, פשוט בגלל שהבחורה הבינה שמדובר בגבר שלא משקיע בעצמו.

 

כובעים

אם אתם רוצים להתלבש בסטייל, עליכם להחזיק בכמה סוגים שונים של כובעים שיתאימו לימי הקיץ והחורף בנפרד. מי שיישמו את הטיפ שהוצג לעיל, יוכלו לבחור בלוק צבעוני במיוחד שמשלב כובע גרב חורפי עם גרביים צבעוניות לגברים. נדגיש בהזדמנות זו להחזיק בכובעים הבאים:

  • כובע גרב
  • כובע מצחייה
  • כובע רחב שוליים

כובעים

חליפה

לא ניתן לעסוק בפריטי חובה בארון מבלי לציין את החליפה המגוהצת למשעי שחייבת להיתלות על גבי קולב ולהמתין לאירועים משמחים. אם טרם השגתם חליפה, כדאי שתדעו שאתם לא חייבים לבחור באחת שתגרום לכם להיראות זקנים. יש כל מיני חליפות סקיני שמאפשרות להיראות צעירים ומחויטים.

נציין שחליפות אלה מגיעות בדרך כלל ב – 3 חלקים, כך שנחסך מכם החיפוש המתיש אחר חלקי חליפה שונים שמתאימים בצבעם ובגזרתם אחד לשני. אם תרצו לשדרג את הלוק הקיים, תצטרכו להוסיף עניבת פרפר עם דוגמא משעשעת שתשבור את השגרה. מדובר למשל בהדפס של חתולים, ברווזים, תותים או כל רעיון אחר שעולה בראשכם.

 

השורה התחתונה – הגיע הזמן לסדר את הארון

עד כאן 4 הפריטים שחייבים להימצא בארון של כל גבר. כעת ברור לכם שתצטרכו לעשות סדר רציני בארון הבגדים, כדי להוציא ממנו את הפריטים המיותרים ולהכניס את אלה שהוצגו לעיל. נאחל בהזדמנות זו שתצאו עם ארון מסודר, מלא בגרביים צבעוניות, נעליים אלגנטיות, כובעים וחליפות שיגרמו לסובבים אתכם להבין שמדובר במביני עניין בכל הנוגע לאופנה.

4 פריטי חובה בארון של כל גבר!

אולי יעניין אותך גם