4 סוגים של כלבים גזעיים

אם אתם מחפשים מידע על כלבים גזעיים, הגעתם למקום הנכון.

אספנו עבורכם כמה סוגים של כלבים גזעיים.

כלבים גזעיים אלו כלבים שיש להם תעודה רשמית שמוכיחה ששני ההורים שלו הם גזעיים, כלומר, בעלי אותו גזע.

להלן X סוגי  כלבים גזעיים שאספנו במיוחד בשבילכם:

 

  1. שיצו

לא סתם בחרנו בשיצו, זהו הכלב הנפוץ ביותר בבתי אב בישראל. השיצו הוא כלב קטן (ויש הקוראים לו "קומפקטי" בגלל שקל להתנייד אתו ממקום למקום). יש לו פרווה בגווני חום, פרוותוד ארוכה והוא חברותי מאוד כלפי ילדים ואנשים באופן כללי.
חשוב לדעת שהשיצו אוהב מאוד משחקים אבל יחס עם זאת, הוא אוהב גם להיות במנוחה. לכן, אם יש לכם שיצו, כדאי לאפשר לו לאחר משחק לנוח. במידה ואתם אוהבים לצאת לטיולים ארוכים ואתם רוצים לקחת את השיצו שלכם אתכם, חשוב לשים לב אם הוא התעייף. תוכלו לזהות את המצב הזה די בקלות, אם הוא הולך פתאום באיטיות או נעצר ומסרב ללכת, זה הזמן שלכם להרים אותו על הידיים ולהקל עליו.
הידעת?
בסין, שיצו נחשב לחיה מקודשת .

 

  1. גולדן רטריוור

הגולדן הוא כלב בגודל בינוני. יש לו אופי חברותי והוא מאוד נאמן לבעלים שלו. הגולדן חכם מאוד וניתן לגדל אותו בבתים פרטיים וגם בבתים רבי קומות.
אם ראיתם לאחרונה כלב גולדן שצמוד לשוטר או חייל, הסיבה לכך היא שיש לו תפקיד חשוב בסיוע במקרים מיוחדים מכיוון שהוא כלב חכם מאוד ובעל חושים מחודדים. הוא מסייע לעיתים רבות לאנשי המדים שצוינו קודם לכן, לאתר סמים במבצעים מיוחדים.

 

  1. פינצ'ר

הפינצ'ר הוא כלב קטן בעל פרווה קצרה בגווני חום בהיר עד חום כהה. מדובר בכלב עם אנרגיות. למרות גודלו, הוא יכול להיראות לא מאיים כלל, אך חשוב לדעת שהוא עשוי להיות תוקפני כלפי אנשים זרים בגלל שהוא חושש לעיתים.
עניין נוסף שמתנגש עם הגודל שלו הוא הביטחון העצמי של הפינצ'ר.
אתם בטח חושבים שכלב קטן יהיה חסר ביטחון, אך זהו לא המצב אצל הפינצ'ר. הוא אמנם קטן אך מלא בביטחון.

 

  1. רועה גרמני

הרועה הגרמני הוא כלב גדול. לעיתים, בגלל גודלו, יש מי שסוברים שהוא לא מתאים לגידול במשפחה עם ילדים, אך הדבר אינו נכון. הרועה הגרמני חברותי לאנשים וילדים.
קל לאלף את הרועה הגרמני. מהסיבה הזו, ייתכן שבדומה לגולדן רטריוור, גם אותו ראיתם צמוד לאנשי המדים (שוטרים או חיילים) מהסיבה הפשוטה כי יש לו חוש ריח חזק מאוד והוא כלב מאוד חכם. גם הרועה הגרמני מסייע בחיפוש ובמציאת סמים.

יש עוד סוגים רבים ושונים של כלבים גזעיים, אם אתם מעוניינים לקרוא על כלבים גזעיים נוספים, אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר:

www.wisedog.co.il

 

כלב שמירה

אולי יעניין אותך גם