4 טיפים לבחירת הרכב המושלם להשכרה

השכרת רכב יכולה להיות פתרון מדהים בהרבה מצבים ולאפשר לכם התניידות קלה ממקום למקום. בחו״ל השכרת רכב יכולה להפוך את הטיול שלכם להרבה יותר קליל מהנה וחוויתי. לרוב נהוג לשכור רכב בחו״ל אך גם להשכרת רכב בארץ ישנם יתרונות רבים. אם אתם חיים בעיר יכול להיות שאחזקת רכב באופן שוטף מיותרת עבורכם. כך תוכלו לחסוך עלויות רבות של רכישה, דלק וביטוח.

אז החלטתם להשכיר רכב? נהדר! אנחנו מקווים שזה בנסיבות טובות כגון טיול או בילוי אחר. איך תחליטו איזה רכב לשכור? אספנו עבורכם את הטיפים החשובים ביותר לבחירת הרכב המושלם. כך תוכלו לנהוג בכיף!

 

הגדירו את תקופת ההשכרה

חשוב שתדעו מה תהיה תקופת ההשכרה הרצויה עבורכם. יכול להיות שאם זה זמן קצר יחסית תוכלו לשכור רכב מפנק ונחמד שאולי לא הייתם קונים. לתקופת ההשכרה יש חשיבות הן מבחינה כספית והן מבחינת הנוחות. יכול להיות שאם זה טיול קצר ויש לכם הרבה הוצאות סביבו תרצו דווקא להשכיר רכב זול יותר.

לשכור רכב

הגדירו מה מטרת הנסיעה ולאן נוסעים

חשוב לדעת מהן מטרות הנסיעה ומה הצרכים שלכם. לדוגמא אם אתם יודעים שתרצו לעשות טיול בשטח הגיוני שתעדיפו לשכור ג׳יפ שיכול לעמוד בנסיעה בשטח וכך תוכלו להמנע מבעיות עתידיות. אך אם אתם מתכננים לנהוג עם הרכב בעיר בוודאי תעדיפו רכב קטן יותר שקל לחנות איתו. אם יש לכם נסיעות ארוכות אולי תרצו רכב מפנק יותר שיהיה לכם נוח לנהוג בו.

כדאי להתייעץ עם חברה מנוסה ולפנות לחברה גדולה ומקצועית. אנחנו ממליצים במיוחד על הסניף הגדול של חושן קאר בירושלים. שם יוכלו להציע לכם מגוון אופציות ולבחור איתכם את הרכב הכי נכון לצרכי הנסיעה שלכם. חשוב לוודא שהרכב יתאים לצרכים שלכם גם מבחינת גדול. נסו לשער כמה מקום תצטרכו לחפצים, תיקים ומזוודות. התחשבו בכמות האנשים שבאים איתכם ובציוד מיוחד אם יש כזה.

 

חשוב לדעת – מי הנוסעים ומי הנהגים

כדי לבחור את הרכב המושלם חשוב מאד שתדעו מי עומד לנסוע ברכב אתכם ומי הולך לנהוג. השכרת הרכב והביטוח משתנה לפי מספר הנהגים. אם אתם מתכננים שיהיו עוד אנשים שינהגו ברכב חובה ליידע את חברת הביטוח. וודאו שהרכב יתאים גם להם. אם תקחו רכב עם הילוכים בדקו אם הנהג הנוסף שהוא אכן בקיא בנהיגה על הילוכים. יכול להיות שאם אתם נוסעים עם ילדים תרצו לבחור ברכב משפחתי גדול ומרווח שיהיה מקום לכולם ויהיה נוח עם הילדים. אל תשכחו להשכיר או להביא עבורכם כסאות בטיחות. אם אתם מתכננים נסיעה רק לזוג תוכלו לבחור רכב קליל וקטן יותר.

 

השכרת רכב – הזדמנות לנהוג ברכב מפנק

מכיוון שאתם שוכרים את הרכב ולא קונים אותו תוכלו לנצל את ההזדמנות לנסוע ברכב שאולי בנסיבות אחרות לא הייתם קונים. אם תקופת ההשכרה לא ארוכה ונהיגה ברכב מעולה וחדיש תגרום לכם להנאה תוכלו להשכיר רכב יוקרתי יחסית ובכך להפוך את הנהיגה לחוויתית ולחלק משמעותי ומהנה מהטיול.אז בחרו חברה מעולה ורכב כיפי וצאו לטיול! תהנו!!

מדריך רכב

אולי יעניין אותך גם

אוטו
רכב
מימון רכב לפרטיים

אנשים חכמים יודעים שהדרך הנוחה ביותר לקנות רכב היא באמצעות אפשרות של מימון לפרטיים. אם אתם רוצים לפעול בדרך שחכמים פועלים, אתם צריכים לקרוא בעיון

קרא עוד »