4 דברים שצריך לוודא כשבוחרים חברת הובלה 

כל אחד מאיתנו בשלב כזה או אחר בחייו יצטרך להתשמש בשירותיהם של חברות ההובלה. כיום חברות הולה מתפקדות במגוון רחב מאד של תחומים ולא רק במעברי דירות. חברות הובלה אחריות לשינוע של 95% מהסחורה של המדינה. מחברות קטנות על גדולות והן מעבירות סחורות, חומרי בניין, חומרים מסוכנים ועוד. נהגי המשאיות הם חלק משמעותי בכלכלה של המדינה. המאמר הבא ידבר על דברים חשובים שכדאי לדעת כשבוחרים חברת הובלה.

 

חברות הובלות

כיום בשוק ישנן חברות הובלות רבות שיכולות לספק לנו את השירות לו אנו זקוקים. חברות הובלות יכולות לבצע עבורנו מגוון רחב מאד של שירותים מלבד העברת הציוד שלנו. כאשר אנו מחפשים חברת הובלה שתעשה לנו את מעבר הדירה. חשוב לשים לב לכמה דברים חשובים. ראשית לפני שאנו בוחרים את חברת ההובלה שאיתה נעביר את הבית שלנו חשוב מאד לבצע סקר שוק כדי להבין מה ההצע שיש בשוק, מה הם המחירים ומה אנו יכולים לקבל.

 

הכנו לכם רשימה של דברים שחשוב לוודא כאשר אנו מזמינים חברת הובלה:

אזור בה החברה עובדת – ראשית חשוב מאד לוודא שאותה החברה שאתם מעוניינים לעבוד איתה אכן מגיע לאזור בו אתם גרים. לא כל חברות ההובלות עובדות בכל רחבי הארץ וחשוב מאד לוודא זאת מבעוד מועד. יש לידע את חברת ההובלות מה הוא מקום הדירה הנוכחי שלכם ומה המקום אליו אתם עוברים.

גודל משאית – דבר שחשוב מאד לוודא עם חברת ההובלה שאותה בחרתם הוא גודל המשאית שיש ברשותה. לכל בית גודל אחר וכמות רהיטים שונה. חשוב לבדוק מה גודל המשאית שיש לחברת ההובלות כדי לוודא שהכל אכן יכנס לתוך המשאית שלהם. לא נרצה שביום המעבר לא כל הציוד יוכל להיכנס לתוך המשאית. לכן, חשוב לברר זאת מראש.

שירותים –  לכל חברת הובלות יש את השירותים שלה. ישנם חברות הובלות שמבצעות רק את ההובלה עצמה מדירה לדירה. ישנן חברות הובלות שדואגות לאריזת כל ציוד הבית בתוך ארגזים בצורה מסודרת, יש גם חברות הובלות שמבצעות פירוק והרכבה של רהיטים שונים כמו המיטה, שולחנות ועוד. לכל חברה יש את השירותים שלה ובמידה ואתם מעוניינים באחד השירותים הללו חשוב מאד לוודא שאותה החברה אכן מספקת את סוג השירות הזה.

מחיר עבור כל שירות –  כמו שציינו, כל חברה נותנת שירות קצת שונה. חשוב לברר איתם מבעוד מועד כמה עולה כל שירות כזה והאם הוא כלול במחיר ההובלה או האם אנו צריכים לשלם סכום נוסף עבור אותו השירות. כל המידע הזה יכול לעזור לכם לפני ביצוע ההובלה. במידה ויש לכם עוד שאלות או תהיות אתם יכולים לבדוק באתר גל גפן ולמצוא שם את התשובות שלכם.

 

לסיכום:

הובלה היא דבר שחשוב לגשת אליו בצורה מסודרת ומאורגנת ולא לדחות כלל אף משימה ליום ההובלה.

חברת הובלה

 

אולי יעניין אותך גם