3 סיבות לעבור לפתרונות מחשוב בענן לעסקים

בעלי עסקים קטנים וגדולים פונים אלינו לאחרונה בהודעות פרטיות, מכיוון שהם רוצים לקבל מידע בכל הנוגע לפתרונות מחשוב בענן. העלייה במספר הפניות שאירעה בימים האחרונים גרמה לנו להבין כי עלינו להוציא סדרת מדריכים מקיפה בנושא שתציג בכל פעם מענה לשאלה נפוצה אחרת. הישארו אתנו במדריך הנוכחי והחמישי במספר ותגלו הפעם מה הן הסיבות לעבור לפתרונות מחשוב בענן לעסקים.

 

הסיבה ה – 1 שתגרום לכם לעבור לפתרונות מחשוב בענן לעסקים: בגלל האבטחה

אי אפשר לכתוב מדריך מקיף שעוסק בפתרונות מחשוב בענן לעסקים מבלי לציין את עניין האבטחה. שכן, הפרטיות של המידע שלכם היא עניין חשוב. כל עסק צריך להיות בטוח ב – 100% בכך שהמידע שלו מאובטח ושמור. יש לא מעט פושעי סייבר שינסו לפרוץ למערכת שלכם, כדי להגיע למידע חיוני שישמש אותם. אם יהיו לכם שירותי מחשוב על ענן, אתם תוכלו להיות בטוחים שכל המידע יישמר במקום בטוח.

הסיבה ה – 1 שתגרום לכם לעבור לפתרונות מחשוב בענן לעסקים בגלל האבטחה

הסיבה ה – 2 שתגרום לכם לעבור לפתרונות מחשוב בענן לעסקים: בגלל הגיבוי

כל בעל עסק צריך להחזיק בגיבוי למחשבים שלו. שכן, מדובר לא פעם באינפורמציה חיונית, קבצים ומסמכים שחייבים להיות זמינים לתקופה הנוכחית ולעתיד לבוא. מי שפנו אל חברה שמעניקה פתרונות מחשוב בענן לעסקים יכולים להיות בטוחים בכך שהמידע שלהם מגובה. שכן, כל המידע שקיים על המחשב מגובה בענן ונשאר שם גם אם המחשב נפל, נשרף או שהלך לעולמו מכל סיבה אחרת.

הסיבה ה – 2 שתגרום לכם לעבור לפתרונות מחשוב בענן לעסקים בגלל הגיבוי 

הסיבה ה – 3 שתגרום לכם לעבור לפתרונות מחשוב בענן לעסקים: הזמינות

פתרונות מחשוב בענן מאפשרים לכל העובדים בחברה להגיע אל קבצים שונים מכל מקום. כך שאין צורך להגיע במיוחד אל המשרד אם לקוח מתקשר ומבקש אינפורמציה שנוגעת לתיק האישי שלו. ניתן להיכנס לענן מכל מחשב או מכשיר נייד שמחובר לרשת ולהוציא משם את כל הפרטים הדרושים.

 

מתכננים לעבור לפתרונות מחשוב בענן לעסקים? הנה טיפ שכדאי שתיישמו

סביר להניח שהבנתם בשלב זה כי הפתרון המדובר מתאים לכם. אם כך, כדאי שתדעו כי עליכם לפנות אל חברה מוכרת ומוסמכת בתחום. שכן, אתם רוצים להיות בטוחים שתקבלו את השירותים המתקדמים והאמינים ביותר. אף אחד לא רוצה לגלות שהוא שילם עבור שירותי מחשוב בענן שהתגלו כלא מקצועיים (ובמילים אחרות – אף אחד לא רוצה לגלות שכל המידע של העסק נעלם ולא נשמר כלל).

אנו ממליצים לכם לערוך בירור מעמיק בפלטפורמות שונות, כדי שתוכלו לקבל את כל האינפורמציה החיונית אודות החברה הנבחרת. הנה כמה פלטפורמות שיכולות לשמש אתכם במצב שכזה:

  • פייסבוק
  • לינקדאין
  • גוגל

 

לסיום

עכשיו אתם מכירים את 3 הסיבות שגורמות לרבים לעבור לפתרונות מחשוב בענן, כך שנותר לכם רק ליישם את הטיפ שנכתב לעיל ולפנות אל חברה מקצועית ומומלצת שתגבה את כל המידע שלכם באופן מקצועי ומתקדם.

3 סיבות לעבור לפתרונות מחשוב בענן לעסקים

אולי יעניין אותך גם

לרענן את המלתחה העסקית שלך
עסקים
כך תרענן את המלתחה העסקית!

בחירה של בגדים למלתחה העסקית זה לא עניין של מה בכך. מדובר בהליך שמצריך היכרות עם בדים איכותיים, מותגים נחשבים וחנויות מקוונות שיאפשרו לבצע רכישה

קרא עוד »