3 סוגי מיטות זוגיות שחובה להכיר לפני שרוכשים מיטה

מיטה זוגית נחשבת לרהיט שצפוי לשמש אותנו לשנים רבות ולשימוש יום יומי. כך שבעצם, קנייה של מיטה כזו צריכה להתבצע תוך מחשבה מעמיקה בנושא. את המדריך הנוכחי כתבנו כדי שאתם, גולשים יקרים, תוכלו לקנות את המיטה המתאימה לכם ביותר. בחרנו לציין בפניכם את 3 סוגי המיטות שפשוט חובה שתכירו רגע לפני שאתם מבצעים רכישה. הישארו אתנו ותגלו את כל המידע שאתם צריכים בנושא.

 

מיטה מספר 1 – מיטה עם ארגז מצעים

אם יש לכם חדר שינה לא גדול או שאתם סובלים ממצוקת אחסון, דעו שאתם לא צריכים לשכור מחסן נוסף. אתם פשוט יכולים לקנות מיטה עם ארגז מצעים. בעבר,  מיטות שכאלו היו נחשבות למיטות לא מעוצבות. אך היום, אתם לא תוכלו להבדיל ביניהן למיטות אחרות שאין בהן ארגז שכזה. פשוט בגלל שמעצבי הרהיטים היום יודעים איך לעצב את המיטות באופן כזה שיהיה גם פרקטי וגם מעוצב.

 

מיטה מספר 2 – מיטה נמוכה

יש מי שאומרים שאנשים בעולם מתחלקים ל- 2:

  1. אנשים שמעדיפים לישון על מיטה גבוהה
  2. אנשים שמעדיפים לישון על מיטה נמוכה

אם אתם מסוג האנשים ה- 2, כדאי שתדעו שיש מיטות שמתאימות לכם. אתם לא צריכים להתחיל לחפש אחר מיטה זוגית במבצע ולחתוך את רגלי העץ שלה כדי לקרב אותה אל הרצפה. אתם יכולים פשוט לקנות מיטה מעוצבת ונמוכה יחסית. למען האמת, העיצוב של המיטות הללו עשוי להיות לא פעם הרבה יותר ייחודי ומעניין מאשר המיטות הגבוהות. מיטה זו יכולה להתאים להורים לילדים קטנים. שכן, ילדים שרוצים להצטרף להוריהם במהלך הלילה יכולים  לטפס על המיטה ללא צורך בעזרה חיצונית.

 

מיטה מספר  3 – מיטה גבוהה

מדובר כאן במיטה שכוללת שילוב של שני אלמנטים שמאפשרים לה להיות גבוהה יותר מכל מיטה סטנדרטית. האלמנט הראשון הוא הרגליים המוגבהות. האלמנט השני הוא המזרון העבה במיוחד. מיטה זו מתאימה בעיקר לאנשים גבוהים (אבל לא רק) שרוצים לרדת מהמיטה שלהם בנוחות ומבלי להרגיש שהם נוגעים בקרקע עוד לפני שבכלל קירבו את כף הרגל אל הרצפה. מיטה מסוג זה נחשבת לנוחה במיוחד וניתן להוסיף לצידה שרפרף מעוצב לעת הצורך.

 

תודות למסייעים בכתיבת המדריך

רגע לפני שנסיים את המדריך, אנחנו רוצים להודות לאנשים שסייעו לנו בכתיבתו. מדובר במכרים שלנו שרכשו לאחרונה מיטות זוגיות חדשות לאחר מעבר לדירה חדשה. הם עשו עבורנו את הבירור המעמיק בתחום וציינו בפנינו את 3 המיטות הזוגיות שלדעתם כל אחד צריך להכיר. תודה לכם, בזכותכם, גם אנחנו החכמנו בנושא.

 

כמה מילים לסיום

כעת אתם יודעים מהם סוגי המיטות הזוגיות שחובה להכיר לפני שרוכשים מיטה. כך שנחסך מכם לערוך בירור מעמיק בנושא ולחפש חוות דעת ממכרים או קרובים. מאחלים לכם שתמצאו את המיטה המתאימה ביותר!

מיטות זוגיות

אולי יעניין אותך גם

מיטה יהודית
רהיטים
כיצד תבחרו מיטה יהודית?

מיטה יהודית היא פתרון יעיל עבור המגזר הדתי והחרדי, שמעוניינים לשמור על תקופת הנידה כמו שצריך על פי ההלכה היהודית. מיטה יהודית היא המיטה היעילה

קרא עוד »