3 סוגי חול שמתאימים לשים בתוך שירותים לחתולים

אם אתם בדיוק שוקלים לאמץ חתול, הגעתם למקום הנכון. חתול היא חיה די נוחה, שמצריכה הרבה פחות תשומת לב מכלב – אולם ישנם מספר דברים שחשוב לדעת בכל הנוגע לבחירת החול שנבחר עבור החתול שלנו. במאמר הבא נציג בפניכם את שלושת הסוגים המומלצים ביותר.

אם אתם בדיוק מתלבטים איזה סוג חול כדאי לקנות לחתול שלכם, המאמר הבא בדיוק בשבילכם – בניגוד לכלבים, החתולים עושים את צרכיהם בתוך הבית, בתוך ארגז חול המיועד בדיוק למטרה זו, מה שהופך את כל העסק לפשוט הרבה יותר בשבילנו ומוריד מכתפינו את הצורך בטיולים בחוץ.

אולם, בכל הנוגע לבחירת סוג החול שנשים בארגז, כדאי לתת את הדעת ולהכיר את הסוגים השונים שנוכל לרכוש – שכן בחירת החול חשובה לא פחות מבחירת הארגז או הצעצועים שאנו רוכשים לחתול האהוב שלנו. במאמר הבא נציג בפניכם 3 סוגים מומלצים של חול אותם תוכלו לרכוש ולהתאים אותו בדיוק לצורך שלכם וכמובן לצרכי החתול שלכם.

 

חול מתגבש

אחד הסוגים הפופולריים ביותר של חול עבור שירותים לחתול הוא כמובן החול המתגבש, הסיבות שבגינן הוא כה פופולארי הן בעיקר – החסכוניות שהוא מציע וההיגיניות שלו.

החול המתגבש כשמו כן הוא, הוא מתגבש לכדי גבישים סביב הנוזלים הנאגרים בו, ולמעשה מאפשר לנו לאסוף את צרכיהם של החתול ולא לפנות את כל החול שנמצא בארגז – מה שהופך את כל העניין להרבה הרבה יותר חסכוני.
בנוסף, מכיוון שהחול מתגבש סביב הצרכים, סביבת הארגז מתלכלכת הרבה פחות והגבישים קלים יותר לאיסוף – לכן החול נחשב לחסכוני ונקי יותר משאר סוגי חול לחתולים.

 

חול חצץ

סוג נוסף בקרב סוגי חול לחתולים הוא "חול חצץ", כשמו כן הוא – הוא עשוי מחצץ. הוא אמנם אינו מונע ריחות לא נעימים, אך הוא כן מציע פתרון זול מאוד, מכיוון שהוא בהחלט עולה הרבה פחות משאר סוגי החולות בשוק.

 

חול בריח נעים

אחת הבחירות הפופולריות ביותר בקרב מגדלי חתולים, הוא כמובן סוג החול שמפיץ ריח נעים בחדר ומונע את הריחות הלא נעימים שמגיעים מצרכי החתול. כיום ניתן למצוא מספר סוגי חול בריחות שונים כמו לבנדר, פריחת הדרים, ועוד ועוד – החול מנטרל את הריחות הלא נעימים שמגיעים מהארגז ומפיץ ריח טוב בכל הבית.

 

טיפ חשוב

זכרו, חתולים יעשו את צרכיהם בכל סוג חול שתבחרו, לכן התאמת החול תהיה קודם כל לצורך שלכם! ערכו ביקור קצר בחנות והתייעצו עם המוכר בחנות בנוגע לחסרונות ויתרונות שיש לכל סוג להציע לכם וכך תוכלו לבצע את הבחירה הטובה ביותר. לסיכום, חשוב לציין שסוג החול היקר ביותר לאו דווקא יהיה המומלץ ביותר – יש סוגי חול רבים בשוק שמציעים איכות ופרקטיות במחיר הוגן לכל כיס.

חתול

אולי יעניין אותך גם