3 מתנות יום הולדת נוסטלגיות במיוחד

יום הולדת הוא באמת היום הכי קסום בשנה, היום בו החיים ניתנו לאדם במתנה.

כשאנו רוצים לקנות מתנה לקרובים שלנו ביום המיוחד שלהם, אנו מתלבטים בשאלה איזו מתנה לבחור ואיך נוכל להפתיע אותם עם מתנה יוצאת דופן ולא רגילה למדי.

לשם זאת, אולי שווה לחשוב על מתנה נוסטלגית, מפעם, מתנות שאולי כבר לא קונים לאנשים בגלל גל התפתחות הטכנולוגיה והאנושות.

 

מתנה עם זיכרון מתוק מהעבר

לרוב, כשאנו חושבים על מתנה, אנו חושבים על בושם, על מכשיר חדש, על בגדים, נעליים וכדומה. אך לדעתי, המתנה המושלמת תכלול בתוכה איזשהו פן זכרון מהעבר, אשר יעלה חיוך מדהים למקבל המתנה, וגם הוא יעריך אותנו הרבה יותר על עצם המחשבה. קחו למשל ספר טוב ומומלץ, וכתבו בפנים הקדשה אישית עם זכרונות משותפים שלכם יחדיו. ניתן לרשום אפילו רק בעפרון פשוט, הרי שהמחשבה על המתנה – היא החשובה.

בנוסף, עליכם להתאים את המתנה לחוגג. אם למשל החוגגת היא אישה שאוהבת בישולים, אפשר לקנות לה ספר מתכונים של שף מפורסם שהיא אוהבת. אם החוגגת היא דוגמנית, או אוהבת להצטלם, אפשר לקנות לה מצלמה שמצלמת ומעוצבת ממש כמו פעם, בצורה יפה. אם החוגג היה קצין לוחם בצבא, אפשר לתת לו קופסת שימורים שמדמה מנת קרב ולכלול בתוכה מספר פריטים שהוא יאהב.

 

מתנה שיקבלו אותה באהבה

ניתן לקנות מטבעות עתק ולהביא אותן כמתנה לאוסף מטבעות, ישנם גם פסלים נוסטלגיים כמו למשל פסל בצורת ״במבי״, או פסל של ״טום וג׳רי״ ועוד המון. זו בהחלט מתנה קטנה, איכותית ומרשימה שתחזיר את החוגג כמה שנים אחורה ותעזור לו להיזכר בשנים יפות בחייו המוקדמים. ניתן לקנות גם נגן תקליטים חדש לאנשים שאוהבים להאזין למוסיקה.

באתר https://www.cartoonz.co.il ניתן למצוא רעיונות לאיורים שאתם מעצבים בעצמכם, אתם בוחרים את התמונה שתרצו, תמונה נוסטלגית משותפת, מעלים אותה ונהנים מתמונה מקורית, המעלה זכרונות יפים. יש אינספור רעיונות למתנה הנוסטלגית המושלמת, אך הכי חשוב הוא לדעת לקלוע בול למטרה. תמונה טובה תמיד עושה את העבודה.

 

משחקי קופסה – המתנה השווה

יש הרבה משחקי קופסה ישנים שעדיין מוצעים בשווקים השונים, נסו לשאול את חבריו או משפחתו של החוגג האם ישנו משחק שהוא אהב בילדותו, או שהוא שיחק בו בלי סוף. אפשר לשלב במשחק הקופסה שתקנו, גם ברכה אישית או לקנות משחק שרלוונטי לחיים המשותפים שלכם. למשל, אפשר לקנות את המשחק: ״סולמות ונחשים״ ומי שמגיע לשלב מסוים במשחק, צריך לבצע תחנה כלשהי שמחייבת אותו להיזכר בעברו.

 

נוסטלגיה היא לא מילה גסה

עם כל העידן הטכנולוגי המשתלב בצורה יפה עם האנושות, אנו שוכחים לגמרי מהי הפשטות שהייתה כאן לפני כמה שנים. רוב האנשים לדעתי, היו שמחים לקבל מתנה שמזכירה להם על עברם, ונותנת להם את התחושה הטובה שפעם הרגישו. תיאום מתנה הוא לא קל, אך הוא בהחלט שווה את החיוך של המקבל אותה.

 

מתנות

אולי יעניין אותך גם

4 מתנות שוות לעובדים בחג
מתנות
4 מתנות שוות לעובדים בחג

למרות שדי קשה להאמין, החגים נמצאים מעבר לפינה. אז שוב עברה לה עוד שנה בלי ששמנו לב, וכדאי להתחיל להתכונן ולהתארגן לקראת השנה הבאה. כמעט

קרא עוד »
מתנות מקוריות
מתנות
3 מתנות מקוריות מרגשות באמת!

תגידו, גם אתם מרגישים שכבר ראיתם, נתתם, וקיבלתם, את כל המתנות האפשריות? בקבוק יין, מארז שוקולדים, ערכות טיפוח, שוברי מתנה לחנויות בגדים או מסעדות, ועוד..

קרא עוד »