3 הטבות שניתן לקבל אצל חברת הוט

אם גם אתם מבינים שהגיע הזמן להוריד את המחיר שאתם משלמים עבור שירותי תקשורת, חברת הוט היא זו שתאפשר לכם לעשות את זה. באתר החברה תוכלו למצוא שלל מבצעים על שירותי תקשורת, ובתור מצטרפים חדשים אתם הולכים לקבל מחיר חסר תקדים. כאן נספר לכם על כמה מבצעים מרכזיים.

 

מנוי טריפל של הוט

ההטבה הראשונה שעליה נדבר מתוך כל רשימת הוט הטבות שנביא לכם, היא חבילת הטריפל של חברת הוט. במקום לעבוד מול מספר רב של ספקי תקשורת ולקבל מכל אחד מהם שירות אחר, החבילה הזו פותרת לכם את כל הבעיות בבת אחת. חבילה הטריפל כפי שניתן להבין מהשם שלה כוללת שלושה מרכיבים. המרכיב הראשון אלו שירותי טלוויזיה, והאחרים זה טלפון ואינטרנט.

כל אחד מהמרכיבים הללו ניתן לכם באיכות הכי גבוהה, כאשר חבילת הגלישה היא בנפח חסר תקדים של 1000 GB, מה שיאפשר לכם לגלוש במהירות גבוהה, ולעבוד מהבית בדיוק כמו מהמשרד. הטלוויזיה תהיה פתוחה לשלל ערוצים, והטלפון יאפשר לכם לבצע שיחות טלפון בארץ ללא כל הגבלה.

מנוי טריפל של הוט

אינטרנט ביתי במהירות חסרת תקדים

עוד הטבה שכדאי להכיר בחברת הוט היא חבילת האינטרנט הביתי של החברה. החבילה הזו מיועדת למי שכל מה שהוא צריך זה שירות אינטרנט בלבד, אבל חשוב לו שהאינטרנט יהיה כמה שיותר מהיר. החברה מאפשרת לכם לבחור שלוש מהירויות גלישה אפשרויות, 300, 600 ו1000 מגה, כאשר המחיר לכל אחת מהחבילות הוא 49 ₪ בלבד למשך שלושת החודשים הראשונים.

המחיר של החבילה יעלה בהמשך, אולם בכל רגע תוכלו לבטל את החבילה ללא עלות. בעת רכישת החבילה תוכלו לקבל אליכם לבית מודם אינטרנט איכותי יחד עם מגביר קליטה שידאג שבכל חלקי הבית יהיה לכם אינטרנט איכותי.

 

חבילת טלפון משתלמת

מחירי הסלולר בישראל שוב הגיעו לרמות גבוהות, מה שמותיר את כולנו חסרי אונים. חבילת סלולר היא לא משהו שאנחנו יכולים לוותר עליו, ויחד עם זאת אף אחד מאיתנו לא רוצה לקרוע את הכיס רק כדי לשלם עבור שירות כל כך בסיסי. חברת הוט מובייל מאפשרת לכם להנות ממספר חבילות לטלפון, לרבות חבילה שמתאימה למכשירים תומכי G5.

החבילות השונות מאפשרות לכם לקבל חבילה גלישה איכותית, שיחות והודעות כמעט ללא הגבלה ונפח משמעותי של זמן שיחה לחו"ל בכל חודש. המחיר של החבילות משתנה בעיקר לפי נפח הגלישה בכל אחת מהן.

חבילת טלפון משתלמת

לסיכום

חברת הוט היא אחד מספקי התקשורת המובילים בישראל. החברה מאפשרת לכם להנות מכל שירותי התקשורת שאתם צריכים כמו טלפון, טלוויזיה, אינטרנט וכמובן חבילה למכשיר הסלולרי. את החבילות השונות תוכלו לראות באתר החברה, ולבצע שיחה עם נציג שירות שיחבר אתכם בהקדם לאחת מהן. כלל החבילות הן לא רק במחיר הטוב ביותר אלא ברמת שירות שאין בשום מקום אחר.

3 הטבות שניתן לקבל אצל חברת הוט

אולי יעניין אותך גם

דיגיטל
 5 טיפים לקניות באינטרנט

קניות באינטרנט הפכו בשנים האחרונות ללהיט שמגלגל מיליארדי דולרים מדי שנה בשל הנוחות שברכישה מבלי לקום מהספה ולחסוך זמן וכסף. גם חנות האונליין של רשת

קרא עוד »