3 דברים מגניבים שלא חשבתם להדפיס על חולצה

הדפסה על חולצות הפכה להיות פופולרית בשנים האחרונות. בין אם מדובר על סיום בית הספר, סוף מסלול של הילד בצבא, אירוע משפחתי או יום חברה, כל אחד מהאירועים הללו לא יהיה שלם בלי שתגיעו אליו עם חולצה מודפסת שקשורה לאירוע. העובדה שיותר ויותר אנשים מדפיסים חולצות עלולה להפוך את החולצה שלכם לגנרית. כאן נעזור לכם למנוע את זה.

 

הדפסה על חולצות

הדפסה על חולצות מאפשרת לנו לבטא רעיון בצורה מקורית. במקום מודעה או שלט נוכל להדפיס את הרעיון על החולצה, כך שמצד אחד הוא יהיה במקום שכולם רואים ומנגד לא מדובר על משהו שאנשים שרואים אתכם מצפים לראות על גבי החולצה. זו הסיבה שחולצות משמשות גם למיתוג עסקי. כדי להפוך את החולצה שלכם למשהו ייחודי, הנה כמה דברים שתוכלו להדפיס על גביה.

הדפסה על חולצות

 

תמונה מהטיול הגדול

אם אתם רוצים להכין לעצמכם מזכרת מהטיול הגדול שתישאר אתכם לאורך זמן, תוכלו פשוט להדפיס תמונה יפה מהטיול על גבי החולצה שלכם. הדפסה שלכם תמונה תעזור לכם לשמר את הזיכרון מהאירוע שבו צילמתם אותה, וכמובן תגרום לאנשים אחרים לשאול אתכם אודותיו. נסו לבחור תמונה באיכות גבוהה, ובנוסף שתהיה כזו שהצבעים שלה מתאימים להדפסה על חולצה.

 

ציור ייחודי

אם יש לכם או למישהו מהסביבה הקרובה לכם כישרון ציור, הדפסה על חולצה זה בדיוק הזמן להשתמש בכישרון הזה. הדפסה של משהו שלא אתם ציירתם עלולה להוביל למצב שבו תהיה חולצה דומה לזו שאותה אתם עשיתם. מנגד, ברגע שאתם משתמשים בציור מקורי אין שום סיכוי שלמישהו אחר תהיה חולצה כזו, מה שיהפוך את החולצה שלכם למגניבה באמת.

מַזכֶּרֶת

 

משפט שמתאר את העסק

אם אתם משתמשים בחולצה למיתוג עסקי, נסו לחשוב על משפט או מוטו שיכול לתאר בצורה טובה את העסק שלכם והדפיסו אותו על גבי החולצה. באופן הזה כל מי שייכנס לעסק ייתקל בעובדים שלכם כאשר הם לובשים את החולצה ויקבל פרסומת בלי שהוא שם לב. המשפט צריך להיות כמה שיותר קצר, וכזה שמתאים גם להדפיס אותו על גבי חולצה שהעובדים מסתובבים איתה.

 

מה חשוב לעשות לפני שמדפיסים על חולצה

ישנם לא מעט עסקים להדפסת חולצות, ולפני שאתם מבצעים הדפסה כזו יש כמה דברים שחשוב להקפיד עליהם. הדבר הראשון הוא איכות ההדפסה והחולצה. עליכם לבדוק ששיטת ההדפסה היא כזו שתאפשר למה שהדפסתם על גבי החולצה להישאר שם לאורך זמן רב. בנוסף, בדקו מה יהיה המחיר עבור כל חולצה שאתם מדפיסים, בהתחשב בכמות החולצות הכוללת שהזמנתם.

 

לסיכום

הדפסה על חולצות הפכה לדבר פופולרי בשלל תחומים מה שמקשה עלינו לייצר חולצה מקורית. כאן קיבלתם מספר רעיונות לחולצות מקוריות שיאפשר לכם לבצע מיתוג עסקי, להשאיר לעצמכם זיכרון מהטיול הגדול או פשוט להדפיס ציור מקורי.

עסקים להדפסת חולצות

אולי יעניין אותך גם