תיקים ממותגים – איך להשיג אותם במחיר משתלם

תיקים ממותגים הם פרטים חשובים פרקטים ומעוצבים שמשפיעים על כל המלתחה שלכם. נכון, לתיקים שכאלו יש תג מחיר יותר גבוה ממה שתמצאו מרשתות הסטוק הרגילות אבל אתם ודאי משלמים על מה שאתם מקבלים- איכות, אופנה ויוקרה. זה גם חוסך לכם כסף בטווח הארוך, תיק ממותג מבטיח להיות באיכות כזאת גבוהה שנשמר לשנים קדימה. איך בכל זאת אפשר להשיג תיקים ממותגים במחירים שלא שוברים את הכיס. הנה כל שיש לדעת על רכישת תיקים ממותגים.

 

  1. למה תיקים ממותגים יקרים יותר

תיקים ממותגים מבוקשים בהחלט. אחת הסיבות שהם כל כך יקרים היא שאין שני להם באיכות. הם מיותרים מהחומרים הטובים ביותר, החל מהסוגרים המעוטרים ועד לבדים הטובים שלעולם לא מוכתמת. בשילוב עם עור פרימיום, בדים נושמים  ועוד תיק עלול בסופו של דבר להיות יקר מאוד. המבנה והאומנות האיכותיים אף פעם לא מאכזבים  ומצליחים לבנות כל תלבושת. לכן אתם משלמים מחיר, לא רק על השם אלא על המוצר האיכותי.

 

  2. למה עדיין משתלם לקנות תיק ממותג

אם אתם חושבים על מה באמת עולה לכם המלתחה שלכם, תגלו שלעתים קרובות יותר הגיוני לקנות פריטי מעצבים. לדוגמה, על ידי החלפת תיק של זול כל כמה חודשים, בסופו של דבר תוציאו מאות שקלים במהלך הזמן.

עם זאת, אם תקנו תיק ממותג פעם אחת, תוכלו לשאת אותו לכל אורך חייכם – ואפילו תוכלו להעביר אותו הלאה. הרבה מעדיפים תיקי ממותגים לכל הפונקציות של תיק  כדי שיוכלו לתפקד לעבודה, ליציאה, לטיולים או סתם לנשיאה יומיומית. זה הופך את העלות למאוד משתלמת עבורכם.

 

  3. קניית חיקויים

לפעמים כשמסתכלים לטווח קצר הוצאה על תיק איכותי נראית יותר מידי ולכן מתפשרים על משהו זול. אך כשהבלאי כל כך מהיר אתם מוציאים הרבה על תיקונים ותיקים חוזרים. הרבה יחשבו שלקנות חיקוי או משהו עם לוגו דומה ישיג להם את מה שהם רוצים תיקים ממותגים. אך לא כך הדבר צריך להיות מאוד מודעים לזה.

 

  4. איפה לחפש

את התיקים האיכותיים אתם תוכלו למצוא בהרבה מקומות. האינטרנט מאפשר לכם לסקור ולעשות השוואות מחירים זריזות על שלל ומגוון פרטים. המידות והכל נוח להפליא כל שעליכם לעשות זה לשבת בנחת ולבדוק את העניין. הרבה פעמים דווקא חנויות קטנות יותר מבקשות ללמשוך אליהם קהל ולכן מציעות מחירים מוזלים או הטבות. שווה לבדוק לפני שקונים מי מציע איזה מוצר ואיפה הכי זול.

 

  5. לקנות כמה מוצרים

יש עניין ברכישות מאוגדות וגדולות. הרבה פעמים ישנם הטבות למי שבא ועושה את הקנייה שלו במרוכז, אם מדובר על קבוצת רכש וכדומה לרוב חנויות יבואו לקראתכם. בנוסף אתם יכולים לחכות לימים של מבצעים, חגים או קופונים נוספים שהחנויות יכולות להציע ללקוחות חוזרים וגדולים.

תיקים ממותגים

אולי יעניין אותך גם