שירותי אריזה לפני מעבר דירה – איך זה מתבצע וכמה זה עולה?

מועד מעבר דירה מתקרב ואתם מתחילים להילחץ מהאריזות? עדיין לא אספתם ארגזים ועיתונים? אין לכם נייר דבק ופצפצים אפילו? כנראה שאתם סובלים מחרדת אריזות (לא באמת…). אז אם גם אתם שונאים את שלב האריזה ורק רוצים שכל זה ייגמר כבר, אתם יכולים להתנחם בכך שהכנו לכם מדריך קצר, או להרים טלפון ולהזמין שירותי אריזה והובלה.

 

טיפים לאריזה נכונה מהמקצוענים

  • המועד המומלץ לתחילת האריזות הוא שבועיים לפני מועד המעבר. חשוב שיהיו לכם מספיק חפצים, בגדים וכלים לשימוש יומיומי, אבל חשוב גם להתחיל, כדי שתסיימו בזמן.
  • אחד השלבים החשובים בעת האריזה הוא מיון תכולת הדירה. אין ספק שזה אחד השלבים המתסכלים במעבר, אבל אולי ינחם אתכם לדעת, שאם תזמינו שירותי אריזה והובלה, לפחות לא תצטרכו להתעסק אחר כך גם עם האריזה. בכל מקרה, גם בשלב המיון יש נקודות אור – יש אנשים שממש אוהבים להיפטר מכל מה שאין לו שימוש ומעבר דירה הוא ההזדמנות המושלמת לעשות סדר בדברים ולהתחיל דף חדש, שבו תקחו אתכם לדירה החדשה רק מה שאתם צריכים. חוץ מזה, אין כמו תהליך המיון כדי למצוא דברים שמזמן חשבתם שאיבדתם ולהתרגש מחדש.
  • תהליך האריזה עצמו, על ידי חברה מקצועית, מתבצע לפי סדר מסוים, כדי להקל על האריזה ולשמור על הסדר: אפשר לעבור מחדר לחדר ולארוז לפי חדרים, אבל אם אתם מתכננים לשנות את סדר החדרים בדירה החדשה, תוכלו לארוז גם לפי נושאים.
  • ארגזים למעבר – אפשר לאסוף בקרטוניות, אך זכרו שמשפחה ממוצעת בישראל זקוקה לכמה עשרות ארגזים כדי לעבור דירה. אם אין לכם זמן לשוטט ברחובות ולחפש ארגזים, תוכלו לקנות אצל המובילים שלכם, או לתת להם לשבור את הראש ולארוז לכם בעצמם.
  • הימנעו מהעמסה של משקלים כבדים מדי בארגז אחד. את הספרים שלכם, למשל, עדיף לחלק בין כמה ארגזים, כי ארגז גדול מלא ספרים הוא פשוט כבד מדי.
  • הקפידו לציין בכתב, באופן מובלט ובאותיות גדולות, את הארגזים שיש בהם חצים שבירים ובאופן כללי – לרשום כמה שיותר מידע על הארגז, לגבי מה שיש בתוכו.
  • פטנט שימושי של מובילים מקצועיים, הוא לסמן את הארגזים לפי חדרים באמצעות איזולירבנד בצבעים שונים. כך קל יותר לפזר את התכולה בצורה מסודרת בדירה החדשה.
  • תכננו מראש לאיזה חדר צריך להיכנס כל פריט ריהוט וכל ארגז וכתבו הנחיות בהתאם למובילים.

 

לסיכום

אין כמו צוות מקצועי לביצוע עבודה יעילה ומהירה, גם כשמדובר באריזת תכולת דירה.

גם המחיר שווה את החיסכון במאמץ ובזמן והוא נע בין 20-30 ש"ח לארגז, או 100-150 ש"ח לשעה, כך שהמחיר הסופי צפוי להיות בסביבות 1500 ש"ח לדירה.

יחד עם זאת, אם אתם מתכננים לארוז בעצמכם – עשו זאת לפי סדר עדיפויות, הקפידו על סימונים ברורים, על מיון יעיל של חפצים ועל תכנון מראש, כדי שהמעבר שלכם יהיה חלק, מהיר ונוח.

אנשי מקצוע

אולי יעניין אותך גם

הפקת כנסים מקצועיים
בעלי מקצוע
הפקת כנסים מקצועיים – כל הדגשים 

כנסים מקצועיים הם אירועים בלתי נשכחים שעושים רושם רב על הנוכחים. הכנסים משמשים קרקע פורייה ללמידה, ליצירת קשרים ולעידוד חדשנות. בתכנון נכון וקפדני, מארגני הכנס

קרא עוד »
בדק בית
בעלי מקצוע
כמה אמור לעלות בדק בית?

בדק בית הוא שלב קריטי בתהליך רכישת הבית, המספק לקונים פוטנציאליים תובנות חשובות לגבי מצבו ושלמותו המבנית של הנכס. עם זאת, עלות בדק בית עשויה

קרא עוד »