קליעה למטרה – למי מומלץ לקנות מתנה כזו

מחפשים משחק תחרותי ומאתגר כמתנה אישית ומהנה? משחק הקליעה למטרה הוא המשחק האידיאלי לאנשים תחרותיים וספורטיביים שאוהבים את החיים.

למי מומלץ לקנות מתנה כזו?

 

מה המטרה של הקליעה למטרה?

משחק קליעה למטרה הוא משחק המתאים לאנשים שאוהבים לבחון את יכולות הקליעה שלהם ולפגוע בול במטרה באמצעות חיצי מתכת. במשחק כזה יכולים לשחק עד 4 משתתפים אך גם אם משחקים בו לבד ניתן להתאמן ולשכלל את יכולות הקליעה. המשחק מכיל לוח קליעה נתלה וחיצים. את הלוח ניתן לתלות במרחקים שונים ומאתגרים, לעמוד בקו ישר במרחק הרצוי ופשוט לקלוע. בכל פעם ניתן להרחיק או לקרב את הלוח הנייד וכך לשפר את הביצועים. מעבר לכך שזהו ספורט  המפעיל את הידיים והיציבה, הוא מאמן את יכולות קשר עין יד של המתאמן. המטרה היא לקלוע את החיצים במרכז הלוח ולצבור את מירב הנקודות. בכל שלב מתקדמים יותר ויותר לכיוון המרכז בהתאם ליכולת הריכוז והכיוון של החיצים באופן מדויק. המשחק מוכר כענף ספורט ופופולרי במיוחד בפאבים של אנגליה.

 

למי מומלץ לקנות מתנה כזו?

בין אם אלו ילדים ובין אם מבוגרים, זהו משחק המתאים כהפעלה ביום הולדת, למשרד של הבוס או לשחרור והרגעת העובדים, לפיקניק, לחדר המשחקים או לחדר השינה. לא חייבים סיבה לשחק בו. אם אתם משועממים או רוצים לשחרר את הראש ממחשבות טורדניות או סתם לאתגר את עצמכם תוכלו לרכוש את המשחק בכל גודל ובדגמים שונים. לדוגמה, הקליעה למטרה יכולה לשמש את המנהל שלכם כי מנהל שקולע למטרה קולע בול גם בעסקים. לפיכך, המשחק הוא מתנה משמעותית ומקורית כאחד.

 

אילו דגמים ניתן לרכוש?

משחק הקליעה למטרה מגיע בדגמים רבים כמו: לוח וחיצים מגנטיים, לוח מקצועי מעץ עם התקנה נסתרת, לוח הנמצא בתוך ארונית או לוח פלוקד האופייני לאנגלים. ישנם לוחות עבים יותר או דקים כך שניתן לבחור ממגוון רחב את מה שהכי מתאים למנהל שלכם, לחדר או למקום הבילוי שאליו הוא מיועד. עם הלוח מגיעים 6 חיצים והחוקים מאוד פשוטים.

 

כיצד משחקים בקליעה למטרה?

המשחק פשוט וקל ולכן החוקים שלו אינם מורכבים. תולים את הלוח במרחק של 1.73 מטר מהרצפה ובגובה סטנדרטי של כ-1.82 מטר שזהו גובה ממוצע של העיניים, אך בהחלט ניתן לתלות אותו גם במרחק ובגובה אחרים. הקולע צריך לעמוד מאחורי סימון במרחק של 2.37 מטר, להסתכל קדימה, להתמקד על המטרה ולקלוע. המידות המדויקות הללו מאפיינות את המקצוענים במשחקים רשמיים. אך ההמלצה בעיקר למתחילים היא לתלות את הלוח במרחק שנוח להם ולעמוד יותר קרוב ובכל פעם להתרחק לפי הקצב עד שמגיעים למרחק ולגובה של המשחקים המקצועיים. זהו משחק ממכר ומכיל מגוון אפשרויות משחק כמו 501 ועוד.

 

חצים

אולי יעניין אותך גם

אימון
צרכנות
3 דרכים להעביר את הזמן בכיף

שהייה ממושכת בבית יכולה להיות או התגשמות פנטזיה רחוקה או..חלום בלהות! בשנים האחרונות ובייחוד בתקופת הקורונה אנו מוצאים את עצמנו שוהים בבית יותר מכרגיל, דבר

קרא עוד »
תפירת בגד
צרכנות
מכפלת נסתרת: כל מה שצריך לדעת

מכפלת נסתרת היא אחת הטכניקות המתוחכמות שניתן לעשות בעזרת תרגול, מכונת תפירה רגילה לחלוטין ורגלית ייחודית לטכניקה זו שנראית כמו קסם! הכל סגור, הסיומת טובה

קרא עוד »