4 סיבות שבגללן אתם חייבים לאחסן את הרהיטים מהדירה

מעברי דירה, טיולים ארוכי זמן וטווח ועוד גורמים רבים מחייבים אותנו לפנות מקום המגורים שלנו וגם אם לזמן קצר – לאחסן בצורה כזו או אחרת את תכולת הדירה שלנו.

אולי יאפשרו לכם להשתמש במחסן לש הבניין שלכם או שי קצת מקום בבית ההורים, אך למה לא ללכת על האופציה הבטוחה, הנוחה והמשתלמת ביותר?

 

שלכם ורק שלכם

כשפונים לחברת שירותי אחסון, אתם למעשה חייבים לקבל לפי חוזה מחסן עבור הרכוש שלכם, ושלכם בלבד. למשל,  אחסון דירה ב׳תיבת נח׳ יספק לכם מחסן בהתאם לגודל שמתאים לצרכים שלכם, תחת אבטחה מלאה ושמירה, בסביבה סטרילית מבלי שיהיה סיכון לנזקים מחרקים או מכרסמים.

 

מחסן לבעל הבית

בעלי עסק? מחפשים אחסון קבוע? אחסון זמני לציוד שלכם? שירותי אחסון הם הפתרון המושלם. למה? למעשה, אם למשל, אתם הבעלים של חנות רהיטים פרטית, אתם יכולים להשכיר שטח אחסון בחברת אחסון ולהשתמש במחסן כמקום לניהול הסחורה שלכם. תוכלו לנהל דרכו את המשלוחים ואת מלאי הריהוט והפריטים בחנות. אמנם תצטרכו לנייד את הציוד מהמחסן לחנות, אך זה עדיין פתרון לבעלי חנויות שהציוד שלהם יכול להיות מאוחסן לא בהכרח בקרבת החנות.

 

בטחון לטווח ארוך

כותב מילים אלו טס לפני כ- 3 שנים לטיול חובק עולם דרך מזרח אסיה, אוסטרליה ואירופה. במסגרת עזיבת הארץ, היה צורך במציאת פתרון אחסון לציוד שהיה בדירה. בזמנו, המחסן בבית ההורים היה פתרון זמין ונוח מבחינת ניוד הפריטים, אך במדיה ואל היה קרוב בית ההורים לדירת המגורים, מה אז? פריטים במחסן הבניין הם בחסדי המשתמשים בו ולרהיטים שם יש נטייה "להעלם".

 

שירותי אריזה כלולים במחיר

בחברות אחסון רבות, ובמיוחד בחברת 'תיבת נח', חלק מעסקת האחסון יכולה לכלול גם תאריך קבוע מראש בו מגיעים מובילים ואורזים ומסייעים במטלת האריזה וההובלה לחלל האחסון. מעבר לארגזים וציוד אישי, תוכלו לקבל מספקי שירות האחסון אריזה מוקדפת לרהיטים הגדולים והיקרים שלכם, ויעשו זאת בחצי מהזמן שאתם הייתם עושים זאת ובחצי מהמאמץ.\

 

זמינות השירות

כמו כל החלטה גדולה בחיים, להחליט היכן יהיה כל רכושכם צריכה להיות החלטה שקולה, שכנראה תקבע בהתאם לאזור המגורים שלכם או של הקרובים לכם. למזלנו, כיום יש שירותי אחסון לחברה אחת בפריסה רחבה מאוד בארץ, מה שהופך את הישרות לנגיש לכל אזרח, לא משנה היכן הוא גר.

 

חכו רגע עם הארגז

שירותי אחסון אלו כמובן עולים כסף. בין אם בסיוע החברה באריזה, גודל חדר האחסון או התעריף החודשי – אין ספק שמדובר בהשקעה כספית שצרי להיערך אליה. כנראה שאתם כבר מכירים את תהליך קבלת ההחלטות אם יש לכם צורך באחסון לטווח ארוך, כך שכל מה שצריך הוא חיסכון קטן בצד ואתם מסודרים.

שורה של מחסנים

 

אולי יעניין אותך גם

אימון
צרכנות
3 דרכים להעביר את הזמן בכיף

שהייה ממושכת בבית יכולה להיות או התגשמות פנטזיה רחוקה או..חלום בלהות! בשנים האחרונות ובייחוד בתקופת הקורונה אנו מוצאים את עצמנו שוהים בבית יותר מכרגיל, דבר

קרא עוד »
תפירת בגד
צרכנות
מכפלת נסתרת: כל מה שצריך לדעת

מכפלת נסתרת היא אחת הטכניקות המתוחכמות שניתן לעשות בעזרת תרגול, מכונת תפירה רגילה לחלוטין ורגלית ייחודית לטכניקה זו שנראית כמו קסם! הכל סגור, הסיומת טובה

קרא עוד »