סוגי עקיצות: הכירו את ההבדלים בסימנים המזהים שבין העקיצות השונות

לא נעים, אתם מגיעים הביתה ומרגישים שאתם מתחילים להיעקץ. האם מיד קוראים לשירותי מדביר מוסמך? מדבירים מומלצים בדרך כלל ישאלו אתכם: היכן אתם נעקצים? באילו שעות? האם במהלך כל היום? אולי רק בלילה? בואו ניתן את התשובות, כיצד נזהה את ההבדלים בין עקיצות בגוף:

עקיצות בגוף יכולות להטריף את הבן אדם, במיוחד אם הן מתרחשות בלילה. נעקצים וצריכים שירות הדברה? רגע לפני שאנחנו ממליצים לכם על מזיקיס – חברת הדברה מוסמכת בתל אביב, אנחנו רוצים לדבר על ההבדלים בין עקיצות שונות שאנשים עשויים להרגיש. צריכים מדביר מקצועי? כדאי לאתר אחד שמסוגל להתמודד עם כל סוגי המזיקים, מאחר וכל אחד מהם עשוי להצריך שיטות הדברה שונות.

 

כיצד נראות עקיצות של פרעושים בבית? האם צריך הדברה?

חוויתם פעם עקיצות בקרסוליים? מטריף את הראש, לא? גם אם אין לכם בעלי חיים בבית, ייתכן שביתכם נדבק בפרעושים. פרעושים בדרך כלל יזנקו לגבהים של עד 30 ס"מ, ככה שלמעשה הם לא אמורים לעקוץ אתכם בכל גופכם. יחד עם זאת, הם גם עשויים להעביר לבני אדם את מחלת הדבר, את תולעת הסרט ובמקרים מסוימים, גם את מחלת טיפוס הבהרות. לא נעים.

צריכים צוות הדברה מקום ראשון במידרג ועם המון ניסיו מקצועי? אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת מזיקיס – הדברות כל סוגי המזיקים, כולל הדברה ירוקה ואקולוגית. אל תתנו למזיקים להתלבש על ביתכם, לכל אחד מהם ישנה שיטת הדברה אפקטיבית.

 

מה ההבדל בין עקיצת פרעושים לעקיצות פשפשי מיטה?

כעת, בואו נדבר על ההבדל בין הדברת פשפשי מיטה ל-הדברה של פרעושים בבית. כיצד נדע מה צריך בכלל? אז ככה, קודם כל, פשפשי מיטה יעקצו אתכם בדרך כלל בכל גופכם, מאחר והם מסתתרים בכל מיני פינות אפלות בבית וגם בתוך קפיצי המזרן.

הם כל כך קטנים, עד שהם למעשה חודרים לשלד של המיטה. בניגוד לפרעושים, שעוקצים באזור הקרסוליים ועד הברך בד"כ, פשפשי מיטה יתנו לכם להרגיש אותם בגב, בעורף, בידיים, בבטן ובשאר מקומות הגוף. צריכים מדביר מקצועי להדברת פשפשי מיטה? בואו נבין אם לא מדובר אולי במשהו אחר?

 

אולי קרציונים (קרציוני יונה)?

אולי בכלל אתם צריכים הרחקת יונים מהבית? אם לא ידעתם, יונים נושאות על גופן קרציונים, שמתבטאים בעקיצות מגרדות בגופם של אנשים. אם כל הבית מתגרד ואתם לא מצליחים לאתר את הסיבה לכך, יהיה מומלץ לבדוק שמא אולי יונה קיננה קן בקרבה למרפסת שלכם. לרוב, אתם תבחינו בנקודות קטנות על הגוף, שעשויות להיראות כמו פריחה.

 

אולי אנחנו צריכים בכלל הדברת נמלי אש?

אוקי, כאן אי אפשר להתבלבל. אם אתם צריכים מדביר מוסמך ומומלץ עבור נמלי אש, אתם יודעים בדיוק כיצד העקיצות האלו נראות ואיך הן מתבטאות. עקיצת נמלי אש יכולה להתנפח וממש לכאוב.

נמלים אלו הן מאוד קטנות ובצבע כתמתם-חום. לרוב, תוכלו לראות עליהן פסים שמזכירים צורה מנומרת (אם מסתכלים בעזרת זכוכית מגדלת). צריכים מדבירים מומלצים להדברת נמלים בבית? צרו קשר עוד היום עם מזיקיס – הדברה בתל אביב לנמלים, תיקנים, פשפשים, פרעושים ועוד. בהצלחה!

אולי יעניין אותך גם

הפקת כנסים מקצועיים
בעלי מקצוע
הפקת כנסים מקצועיים – כל הדגשים 

כנסים מקצועיים הם אירועים בלתי נשכחים שעושים רושם רב על הנוכחים. הכנסים משמשים קרקע פורייה ללמידה, ליצירת קשרים ולעידוד חדשנות. בתכנון נכון וקפדני, מארגני הכנס

קרא עוד »
בדק בית
בעלי מקצוע
כמה אמור לעלות בדק בית?

בדק בית הוא שלב קריטי בתהליך רכישת הבית, המספק לקונים פוטנציאליים תובנות חשובות לגבי מצבו ושלמותו המבנית של הנכס. עם זאת, עלות בדק בית עשויה

קרא עוד »