נוזלים באוזניים – פתרון ללא ניתוח

נוזלים באוזניים היא בעיה שכיחה אשר יכולה להופיע אצל ילדים ומבוגרים כאחד. הפרוצדורה אשר הייתה נהוגה עד עתה נגעה לביצוע ניתוח, אולם כיום יש פתרון אשר מאפשר להשיב את שגרת החיים באופן קל ופשוט. להלן כל הפרטים

נוזליים באוזניים – בעיה רפואית נפוצה ביותר אשר יש לטפל בה בהקדם

דלקות באוזניים מופיעות גם בגילאים צעירים מאוד, אפילו מינקות, ויכולות לצוץ גם בגילאים מבוגרים ביותר. למעשה, רופאי אוזניים מדווחים כי לרוב דלקות אוזניים יופיעו בעת החורף, אולם לצערנו אנחנו עדים לכך שלא מעט אנשים לא מטפלים בדלקת אלא מחכים שהיא תעבור, מה שמחמיר את המצב בצורה משמעותית. חשוב לזכור כי נוזלים רבים באוזניים עלולים להשפיע על עוצמת השמיעה, כמו גם להזדהם ולגרום לדלקת חמורה יותר. בנוסף, בלא מעט מקרים עלול להתרחש מצב בו הדלקת מחריפה וכתוצאה מכך נגרם נזק בלתי הפך לעור התוף, אשר הוא רגיש מאוד ואחראי על שיווי המשקל. לכן, אם אתם סובלים מריבוי של נוזלים באוזניים או ילדכם, עליכם לטפל בזה בהקדם האפשרי, כאשר כיום ישנו פתרון ראשון מסוגו אשר מאפשר לטפל בריבוי של נוזליים באוזניים, מבלי לגשת לניתוח. כיצד? להלן כל הפרטים.

ציור של אוזן

טיפול בדלקות אוזניים – ללא ניתוח

אחת הפרוצדורות השכיחות ביותר לטיפול בריבוי נוזלים באוזניים כמו גם דלקות היא באמצעות ניתוח אשר מכונה "ניתוח כפתורים" ומטרתו היא לאוורר את האוזן. מדובר בניתוח לכל דבר ועניין אשר נעשה תחת הרדמה מלאה, והוא מנוהל ע"י רופא אוזניים, מרדים ואחות. אולם, בשנים האחרונות אנו עדים לפתרון יוצא דופן אשר משנה את כל מה שידענו לגבי טיפול בנוזלים באוזניים והוא – טיפול באיירפופר.  למעשה, מדובר בפיתוח חדשני ופשוט במיוחד: כל מה שעליכם לעשות הוא להגיע פעמיים ביום למשך שישה שבועות לטיפול שבו מוזרם אוויר בלחץ מבוקר דרך הנחיר לתוך תעלות האוזניים, ובכך האוויר הדחוס פותח את התעלה החסומה ומבטל את הווקום. מטופלים אשר עברו את הטיפול דיווחו כי החל מהטיפול הראשונה הם חשו הקלה ניכרת, כמו גם שמעו בצורה טובה יותר, זאת כאמור לאור העובדה כי לרוב ריבוי של נוזליים באוזניים גורם לירידה משמעותית בשמיעה.

היכן ניתן לבצע את הטיפול?

לאור ההתעניינות הרבה של הציבור הרחב בטיפול החדשני הזה, חשוב מאוד לזכור כי על מנת לבצע טיפול איירפופר יש לבדוק מול הרופא המטפל כי הוא אכן משתמש במכשיר אותו מייצרת חברת צומת מדיקל, אשר נחשבת כיום לחברה המובילה בייבוא ושיווק של ציוד רפואי מתקדם, בין אם זה למגזר הציבורי ובין אם המגזר הפרטי. המכשיר אותו מייצרת ומשווקת החברה אושר על ידי מנהל התרופות האמריקאי, ונחשב לפורץ דרך בתחום אף-אוזן-גרון. לקבלת ייעוץ ראשוני בחינם, היכנסו לאתר בכתובת https://www.earpopper.co.il .

אולי יעניין אותך גם

מכשיר בריאותי
בריאות
הזמנת מוצרים לגיל השלישי אונליין

הגיל השלישי, מוביל מבוגרים רבים להזדקק למוצרים ועזרים שונים, אשר יסייעו להם בהתמודדות עם הזקנה. תהליכי ההזדקנת מובילים לירידה בתפקוד, ומשכך לירידה באיכות החיים, המצריכה

קרא עוד »