ניקוי ספות

 

ניקוי ספות היא פעולה אשר צריכה להתבצע באופן תדיר, זאת על מנת לשמור על הספה לאורך זמן כך שהיא תיראה כמו ביום שרכשנו אותה.

ניקוי ספות – מחייבת תחזוקה שוטפת

כולנו מכירים את הסיטואציה הזו: אנו מארחים חברים ובני משפחה בבית, כאשר פתאום נשפך אוכל או משקה. הפעולה המידית שכולנו עושים היא לשפוך מים על הריפוד ומשתמשים בחומר לניקוי ספות שניתן לקנות בכל סופר כיום. המומחים של חברת קפטן קלין, אתר ניקוי ספות בד עור וחידוש ספות המוביל בישראל מסבירים כי הפעולה הבאה היא ניסיון לשפשוף הכתם אך מדובר בפעולה שאסור לבצע בשום פנים ואופן, זאת משום שפעולה השפשוף גורמת לכך שהכתם חודר עמוק יותר לתוך הבד ובכך אזור הכתם גדל בצורה משמעותי. לכן, במידה ואנו רואים כי הכתם הוא בלתי ניתן להסרה יש לפנות לחברת ניקוי ספות מקצועית אשר תדע להסיר את הכתם באמצעות ציוד מתקדם וכן חומרים מקצועיים אשר באמצעותם ניתן לבצע את הסרת הכתמים.

טיפים לניקוי ספות

אתר קפטן קלין, האתר המוביל בישראל לניקוי ספות בד, עור חידוש ספות ועוד אסף עבורכם את הדגשים החשובים ביותר כדי שלא ייגרם נזק לספה ושפעולת הניקוי תהיה אפקטיבית עד כמה שאפשר:

  • יש להשתמש אך ורק בחומרים המתאימים לסוג הבד – שימוש בחומרי ניקיון אשר אינם מותאמים לסוג הספה או ניסיון להסיר את הכתמים באמצעות שפשוף אגרסיבי עלולים לגרום לקיבוע והרחבה של הכתם בצורה משמעותית. על כן, במידה ומדובר בכתם טרי יש להספיגו במהירות האפשרית באמצעות מטלית לחה. בנוסף, יש לבצע איתור של מקור הכתם ולהתאים לו חומר ניקוי ייעודי המתאים למקרים הללו. במידה ואינכם יודעים מהו סוג הכתם או מה סוג הבד, ניתן לפנות באמצעות האתר של קפטן קלין ולבדוק בדיוק מה צריך לבצע או לפנות לחברה ממנה רכשתם את הספה כדי לקבל הוראות.
  • תחזוקה שוטפת של הספות – פעולה של תחזוקת וניקוי ספות היא פעולה הכרחית עבור שמירה על איכות הספה לאורך זמן. לכן, מומלץ לבצע מדי שבוע שאיפה של הספה באמצעות שואב אבק ביתי שלו מברשת רכה, כמו גם להסיר את הריפוד ולהעביר אותו לכביסה – כיום רוב ספות הבד אשר מיוצרות ניתנות בקלות להסרה. כמובן שגם במקרה הזה חשוב להקפיד לקרוא את הוראות היצרן, וזאת על מנת לא לגרום לנזק לספה בפעולת הכיבוס.
  • אוורור הריפוד – על מנת לצמצמם את ההצטברות של קרדית האבק, האויבת הגדולה ביותר של הספה ואשר עלולה להזיק לבריאות יש לבצע מדי פעם אוורור של הריפוד של הספה באוויר הצח. הסיבה לכך היא שבאמצעות ניעור ואוורור של הספה ניתן לוודא כי אכן הוסר האבק והלכלוך אשר מצטבר עם הזמן על גבי הספה.

 

 

 

אולי יעניין אותך גם

הפקת כנסים מקצועיים
בעלי מקצוע
הפקת כנסים מקצועיים – כל הדגשים 

כנסים מקצועיים הם אירועים בלתי נשכחים שעושים רושם רב על הנוכחים. הכנסים משמשים קרקע פורייה ללמידה, ליצירת קשרים ולעידוד חדשנות. בתכנון נכון וקפדני, מארגני הכנס

קרא עוד »
בדק בית
בעלי מקצוע
כמה אמור לעלות בדק בית?

בדק בית הוא שלב קריטי בתהליך רכישת הבית, המספק לקונים פוטנציאליים תובנות חשובות לגבי מצבו ושלמותו המבנית של הנכס. עם זאת, עלות בדק בית עשויה

קרא עוד »