4 מתקני משחק בגני שעשועים שהילדים הכי אוהבים

ילדים אוהבים גני שעשועים, זה עניין ידוע. אפשר לרוץ בהם, לקפוץ, לטפס ובעצם, לעשות כל מה שלא מתאפשר לעשות בבית או במסגרת הלימודית.

במדריך הנוכחי החלטנו לרכז בפניכם, הקוראים, 4 מתקני משחק שהילדים הכי אוהבים לטפס ולהיות עליהם בגני שעשועים.

קראו את השורות הבאות ותגלו מהם.

 

המתקן הראשון – מגלשה

מבוגרים לא תמיד זוכרים איך הייתה הילדות שלהם במלואה. כל אחד זוכר משהו אחר. יש מי שזוכר את הרגע שבו הוא רכב לראשונה על אופניים, יש מי שזוכר את הטעימה הראשונה של מאכל אהוב. אבל כשזה נוגע לגן שעשועים – כל מבוגר ידע לתאר במדויק את המתקן האהוב עליו ביותר בגינה. כל אדם ששמע שאנחנו כותבים על מתקנים בגני שעשועים עצר אותנו וסיפר על המגלשה שהוא הכי אהב בגן השעשועים שהיה בקרבת הבית שלו. האמת היא, שהמבוגרים לא לבד, גם הילדים מסתבר אוהבים מאוד את המגלשות. מבירור שערכנו בקרב הילדים שלנו ושל השכנים, התברר שיש מי שאוהבים את המגלשות הגבוהות ויש מי שיעדיפו דווקא את אלו הנמוכות.

 

המתקן השני – נדנדה

אם יש לכם ילד בן שנה או יותר, אתם בטח יודעים שהמתקן השני צריך היה להיות במקום הראשון (אבל אנחנו לא מדרגים במדריך הנוכחי את המתקנים, אלא רק מציינים אותם ברשימה). זה ידוע, ילדים אוהבים להתנדנד בנדנדות. אם תסתכלו על מתקני משחק לגני שעשועים  שנמצאים בגנים הקרובים אליכם, אתם תראו שתמיד יש ילד שממתין בתור לנדנדה. כך תוכלו לראות בעצמכם שהנדנדות הן מוצר מבוקש בגני השעשועים.

 

המתקן השלישי – קרוסלה

המתקן שיכול לגרום לנו, המבוגרים לסחרחורת ובחילה הוא אחד המתקנים האהובים ביותר על ילדים שמסיבה כלשהי נהנים מהתחושות האלו. בתקופה שהקורונה הייתה בעיצומה ורבים מצאו את עצמם בבתים, שמענו על לא מעט ילדים שאלתרו גן שעשועים בבית. את הקרוסלה האהובה, החליף כיסא הגלגלים עם המושב המסתובב. כך הילדים יכלו ליהנות מבחילות גם בבית. אבל אם נהיה רגע רציניים – הקרוסלה באמת נחשבת למתקן נפוץ והכרחי שיהיה אותו בכל גן.

 

המתקן הרביעי – מתקן טיפוס

הילדים כאמור, צריכים לפרוק אנרגיה תוך טיפוס על מתקנים שונים. הם הרי לא יכולים לעשות זאת בבית על הקירות או בבית הספר. לכן, מתקני הטיפוס נחשבים לאהובים ביותר על הילדים. יש כמה סוגים שנמצאו על ידינו כאהובים ביותר:

  • מתקני טיפוס דמויי אבנים
  • מתקני טיפוס עם חבלים
  • מתקני טיפוס עם חורים בפלטה

מעבר לכך שהילדים אוהבים את המתקן הזה, הוא גם חשוב מאוד לפיתוח מוטוריקה גסה וחיזוק חגורת הכתפיים.

 

לסיום

עד כאן 4 מתקני המשחק שהילדים הכי אוהבים בגני השעשועים. עכשיו, כשאתם יודעים מהם המתקנים הללו, אתם יכולים ללכת עם הילדים שלכם לגן שעשועים שיש בו את המבחר הנוכחי.

מגלשות

 

אולי יעניין אותך גם

אימון
צרכנות
3 דרכים להעביר את הזמן בכיף

שהייה ממושכת בבית יכולה להיות או התגשמות פנטזיה רחוקה או..חלום בלהות! בשנים האחרונות ובייחוד בתקופת הקורונה אנו מוצאים את עצמנו שוהים בבית יותר מכרגיל, דבר

קרא עוד »
תפירת בגד
צרכנות
מכפלת נסתרת: כל מה שצריך לדעת

מכפלת נסתרת היא אחת הטכניקות המתוחכמות שניתן לעשות בעזרת תרגול, מכונת תפירה רגילה לחלוטין ורגלית ייחודית לטכניקה זו שנראית כמו קסם! הכל סגור, הסיומת טובה

קרא עוד »