מתנות לחג לעובדים שאוהבים לטייל

אם יש בחברה או בארגון שלכם עובדים שאוהבים לטייל, תוכלו לרכוש בעבורם מתנות מותאמות לאוהבי הקמפינג, מחנאות וטיולים תחת כיפת השמיים.

אנחנו מזמינים אתכם להפוך את העובדים שלכם להרבה יותר מאושרים עם מתנות מותאמות אישית ואפילו ממותגות שמית.

בעוד שחלק מאיתנו נהנים מנופש של צימרים בצפון או ברמת הגולן ועם בריכה פרטית מול הכנרת, חלקנו האחר מעדיפים ללון תחת כיפת השמיים, וזה אחלה. אם אתם יודעים שהעובדים שלכם הם חובבי מחנאות וקמפינג, אתם מוזמנים לצ'פר אותם במתנות הכי מדויקות והכי ממותגות, הכי אישיות והכי פרקטיות. בסופו של דבר, בטבע הפרקטיקה חשובה לא פחות מאשר הנופים הקסומים! אז בואו נדבר על מגוון מתנות לכבוד החג לעובדים שאוהבים טיולי חוץ.

 

מתנות ממותגות שיכולות לשמש את העובדים בטבע ובפיקניק

קודם כל והכי חשוב, מה כולנו אוהבים לעשות בטבע ותחת כיפת השמיים? לאכול! אז אתם מוזמנים להכיר מגוון סירי בישול לקמפינג עם מיתוג, סירים ממותגים עם הקדשות אישיות, הקדשות שמיות ועוד.

כשהעובדים שלכם יצטרכו את הסיר המתאים ביותר תחת כיפת השמיים, הם יודו לכם מקרב לב על כך שציידתם אותם בציוד המחנאות הכי מדויק. הלאה, NEXT, בואו נעבור לדוגמאות נוספות של מתנות לחג לעובדים.

 

ציוד שכל אחד מאיתנו צריך בטבע, ואפשר שיהיה ממותג בלוגו חברה

אתם מוזמנים לרכוש בעבור העובדים שלכם גם גזיה מקצועית, שעליה הם יוכלו לבשל את המטעמים הכי קולינאריים שהם אוהבים. בואו נודה בעובדות, אמנם בטבע בדרך כלל אנשים ירימו לאוויר שקשוקה, אבל טוב שיש גזיה מקצועית שניתן לבשל עליה את אותה שקשוקה, גם אם היא לא "מנת שף" מקצועית.

אנחנו רוצים שתכירו את החנות הבאה, חנות גיל גיפט, שבעזרת צוות המקצוענים שלה אתם תוכלו לבחור את המתנות הכי מדויקות לחג לעובדי החברה, או הארגון. באתר הבא – https://gift.pirsumgil.co.il אתם תוכלו למצוא מגוון מתנות חגים לעובדים בבית העסק, ככה שהבחירה היא כולה שלכם.

 

ייעוץ רכישת מתנות לעובדים לחגים

אם אתם מתקשים לבחור מתנות ממותגות לעובדים לחגים, אתם בהחלט יכולים ליצור קשר עם צוות המומחים של חנות גיל גיפט, שהם מבחינתם תמיד יעשו הכול בכדי להתאים לכם את המתנות הכי מדויקות. עוד טיפ קטן מאיתנו, אם אכן יש לכם עובדים שאוהבים טיולי מחנאות וקמפינג, הם ממש ישמחו לקבל צידניות קירור עבור המצרכים שלהם בפיקניקים.

בנקודה זו אנחנו רוצים להזכיר, ניתן גם לרכוש צידניות ממותגות בלוגו החברה שלכם, צידניות ממותגות עם הקדשה שמית ועוד. כל עוד תרצו לפנק את העובדים שלכם במנות הכי מדויקות לחג, צוות המומחים של גיל גיפט ישמח לספק לכם מענה מקצועי, מהיר ומדויק. בהצלחה וחג שמח, אל תשכחו לצייד את העובדים בדיוק בסוג הציוד שהם צריכים לפיקניק בחג!

 

מארז שוקולדים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram