איך לבחור מסעדת בשרים טובה?

בא לכם בשר איכותי?

רוצים לחגוג עם החברים או עם המשפחה?

כנראה שבשביל זה תצטרכו לבחור מסעדת בשרים מתאימה.

אבל יש מגוון, אז איך בכל זאת בוחרים?

הנה המדריך המלא לבחירת מסעדת בשרים:

 

מי בא?

הכלל החשוב מכל הוא לדעת מי הם האנשים המגיעים עימך למסעדה. בהתאם, תוכלו לדעת איזה סוג מסעדת בשרים אתם מחפשים. כך למשל תוכלו לפנות למסעדות כשרות כאשר אחד הסועדים דתי ותוכלו לפנות למסעדות סטייקים אם זו המנה שבה כולכם מעוניינים.

 

חוכמת ההמונים – מה אחרים חושבים?

לפני שהולכים למסעדה כדאי כמובן לבדוק את דירוג המסעדה וההמלצות שכתבו אנשים שכבר ביקרו בה. את אלו תוכלו למצוא בחיפוש מהיר של שם המסעדה בגוגל ובקבוצות פייסבוק. לפעמיים תופתעו לגלות חוויות שליליות של אנשים רבים במסעדה מרשימה או לחילופין, תגובות מדהימות למסעדה שלא תפסה לכם את העין במבט הראשון. בבחינת תגובות והמלצות יש לשים דגש על טיב המנות, טריות, היגיינה, ריח, אווירה ויחס העובדים כלפי הסועדים.

 

חבר של חבר

אם מחפשים משהו, בכל תחום בחיים, הצעד הראשון צריך להיות – להגיד לכולם. בשיחה קצרה במשרד או בשיחת WhatsApp עם חבר תוכלו לגלות מסעדות רבות שתואמות בדיוק את מסעדת הבשרים שאתם מחפשים, כל שיש לעשות זה לשאול!

 

אתר המסעדה

מסעדות בשר איכותית ככל הנראה ישקיעו באתר שלהן, במיוחד בעידן האינטרנט ההולך ומתפתח. לכן, התרשמות מהאתר לרוב תוכל להביא להתרשמות גם מהמסעדה עצמה. בנוסף, בדרך זו תוכלו לעיין בתפריט ולבדוק מהן המנות המוצעות במסעדה והאם ישנה מנה המתאימה לכם.

 

אינסטגרם

בשנים האחרונות נכנסה הרשת החברתית אינסטגרם גם לתחום הקולינרי. אנשים רבים בארץ ובעולם פותחים עמוד שכולו עוסק באוכל ובו הם ממליצים ומציגים תמונות שונות ממסעדות בהן ביקרו. בנוסף, לעיתים יהיה הסבר קצר על המסעדה או על מנה מסוימת.

 

לכו אחרי הריח ואחרי האנשים

במידה ובאופן ספונטני בעודכם מסתובבים ברחובות העיר החלטתם שאתם רוצים לאכול במסעדת בשרים, יהיה אפשרי ואף רצוי פשוט ללכת למקום המוקף בעננה של ריח טוב, הריח מרמז על האוכל. בנוסף, כדאי ומומלץ לבחור במסעדה אשר מלאה בסועדים, עניין זה יבטיח לכם את הטריות של הבשרים ואף את האיכות (מיליון סינים לא טועים).

 

תנסו בעצמכם

לפעמיים לא ניתן לדעת עד שלא מנסים. אם יש לכם אירוע בקרוב ותרצו לחגוג במסעדה, יהיה שווה טרם סגירת האירוע להגיע למסעדה ולטעום את המנות, לבדוק את יחס העובדים ולהרגיש את האווירה. ככה תוכלו להיות בטוחים שבחרתם במסעדה הנכונה.

 

יש החלטה?

בכדי למצוא את המסעדה המושלמת עבורכם ככל הנראה יהיה עליכם לעשות מעט חיפוש. הסוד במציאת המסעדה כמו שניתן לראות יהיה מתוך הניסיון – שלכם או של אחרים. עם זאת, זכרו כי לעיתים חווית המסעדה תהיה תלויה בסניף מסוים ואף בעובדים הספציפיים שעבדו באותו יום.

 

צלעות כבש

אולי יעניין אותך גם

מתוקים
אירועים
מגשי אירוח חלבי – עולם שלם ומגוון

החברה הישראלית עברה הרבה תהפוכות בעשורים האחרונים ואחד מהדברים המהותיים ביותר שהשתנו במדינתנו זה ההיצע והמבחר שיש לנו. אם בעבר היינו הולכים למכולת והיינו צריכים

קרא עוד »