מכוני סקרים

 

ביצוע סקר ע"י חברה מקצועית מאפשר לקבל הבנה מעמיקה יותר לגבי טיב השירות וכן שביעות הרצון של הלקוחות.

ביצוע סקר ע"י מכון סקרים – השוואה בין מכוני הסקרים

סקר הוא ללא ספק אחד הכלים המשמעותיים והחשובים ביותר שעל כל בעל חברה או עסק לבצע אחת לתקופה, וזאת על מנת למדוד את שביעות הרצון של הלקוח כמו גם ללמוד על טיב השירות אשר מוענק. למעשה, סקרים מהווים את האינדיקציה הטובה ביותר להצלחה של העסק ומאפשרים לבצע מדידה מדויקת של פרמטרים שונים, ע"פ ניתן לבצע שינויים אשר יובילו בסופו של דבר לשיפור טיב השירות והגדלת שביעות הרצון וכתוצאה ישירה מכך תעלה גם ההכנסה. אולם, חשוב לזכור כי בישראל יש לא מעט מכוני סקרים אשר מתיימרים להעניק שירות של סקר אולם יש לא מעט חובבנים אשר אינם יודעים לבצע מדידה מדויקת של תוצאות הסקר, ולכן ישנה חשיבות רבה להשוואה בין מכוני הסקרים השונים וזאת על מנת שבסופו של דבר תבחרו במכון הסקרים המקצועי והטוב ביותר אשר יישקף היטב את תוצאות הסקר.

ביצוע סקר ע"י חברת Ci  מחקרי שוק

כאמור, אם ברצונכם לשפר את טיב השירות ואת חווית הלקוח ישנה חשיבות רבה לביצוע של סקר ע"י חברה מקצועית. חשוב לציין כי סוג המדידה הזה מאפשר לזהות את החולשות של החברה במגוון רחב של פרמטרים ולשפר אותם, כמו גם לבצע בקרה שוטפת אודות היעילות של העסק. על אף כי רבים סבורים כי ביצוע סקר הוא נחלתם הבלעדית של ארגונים גדולים, מדובר בטעות וזאת משום שגם עסקים קטנים ובינונים זקוקים לעיתים לסקרים אשר מהווים השקעה כדאית משתלמת, זאת משום שע"פ רוב ארגונים לומדים את ממצאי הסקר ומשפרים את הפרמטרים השלילים אשר עלו בזמן ביצוע הסקר. מכון סקרים Ci חרט על דגלו להעניק את השירות המקצועי והטוב ביותר בתחום מחקרי השוק, וברבות השנים טיפל במאות ארגונים ועסקים באמצעות ביצוע סקרי שוק. באמצעות הצוות המקצועי של החברה תוכלו לבצע סקר אשר בודק את מדד שביעות הרצון של הלקוחות, טיב השירות כמו גם פרמטרים נוספים אשר ייקבעו בטרם ייחל תהליך ביצוע הסקר.

כיצד מתבצע הסקר?

למעשה, על מנת לבצע את הסקר בצורה הטובה ביותר חברת Ci מחקרי שוק מבצעת אפיון של מרכיבי האיכות של החברה, ולאחר האפיון מתבצע הסקר כאשר בסופו מקבל הלקוח דו"ח מפורט אשר מראה את הנקודות החלשות אשר עלו ממצאי הסקר כמו גם נקודות לשיפור. בכך, תוכלו לדעת בוודאות היכן אתם עומדים והיכן יש לשפר כדי לגרום לחווית לקוח טובה יותר אשר תוביל להגדלת ההכנסות ומיצוב איכותי יותר של העסק אל מול המתחרים. מעוניינים לקבל מידע נוסף? השאירו פרטים באתר ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

אולי יעניין אותך גם

שיווק ואינטרנט
איך בוחרים סליקת אשראי

אין דבר יותר מורכב מאשר ניהול חנות ובטח שחנות אינטרנטית. אם אתם בעלים של חנות אינטרנטית אתם צריכים לחשוב על הנושא של קידום אתרים, תפעול

קרא עוד »
מגזין אינטרנטי
שיווק ואינטרנט
מגזין אינטרנטי – איך הוא נראה?

מגזין אינטרנטי צריך להתמחות בתחום ספציפי, להציג את הדברים בצורה פשוטה ולאפשר ביצוע סוגים שונים של פעולות רלוונטיות. במאמר הבא נציג את המאפיינים הללו ונסביר

קרא עוד »