מי צריך ממונה בטיחות – לאיזה עסק זה מתאים

גיוס ממונה בטיחות הוא הכרחי  בעבור עסקים עליהם חלה פקודת הבטיחות, בית עסק בו מועסקים מעל ל 50 עובדים, אתרי בנייה וכן מעסיקים בענף החקלאות אשר מעסיקים למעלה מ 50 עובדים בו זמנית. במאמר זה נסביר לאיזה עסק מתאים ממונה בטיחות וכיצד לגייס ממונה בטיחות מיומן ומקצועי, דרך מיקור חוץ.

 

מינוי ממונה בטיחות – אלו העסקים אשר זקוקים לשירותי בטיחות

תפקידו של ממונה הבטיחות הוא תפקיד חיוני וקריטי בעבור מגוון רחב של עסקים. למעשה, איוש המשרה חייב להתבצע ע"פ חוק, וזאת בשל העובדה כי משרד העבודה הרווחה והשירותים החברתיים מחייב בעלי עסקים בתחום הבנייה, חקלאות וכן עסקים אשר חלה עליהם פקודת הבטיחות לאייש את המשרה. במידה ואתם מעסיקים בתחומים הללו כמו גם מעסיקים למעלה מ 50 עובדים, עליכם להעביר למפקח עבודה אזורי בקשה לאישור מינוי ממונה בטיחות, אותו תוכלו להעסיק דרך שירות מיקור חוץ. מדובר בדרך הטובה ביותר לאייש את המשרה וזאת בשל העובדה כי מעסיקים רבים נתקלים במהמורות וקשים בשל דרישות התפקיד. ממונה בטיחות חייב להיות בעל הסמכה כמו גם בעל ניסיון לצורך מתן ייעוץ וליווי בכל הנוגע להתנהלות שוטפת של בטיחות וגהות, כמו גם תעבורה, במידה ובעסק ישנם ציי רכב. על מנת שתוכלו להקל על עצמכם מומלץ לפנות לחברה מקצועית אשר מעסיקה ממונה בטיחות אשר עברו הכשרה כמו גם בעלי תעודות, וזאת בכדי שתוכלו לאייש את המשרה.

 

ממונה בטיחות דרך שירות מיקור חוץ

בשנים האחרונות החלו יותר ויותר בעלי עסקים ליצור קשר עם חברות מקצועיות אשר מתמחות במיקור חוץ, וזאת בשל הליך גיוס אשר מתבצע בהתאמה אישית לדרישות העסק וכמובן לדרישות החוק. כידוע, ממונה בטיחות הינו איש מקצוע אשר מוטלת עליו אחריות רבה, ומשום כך מדובר באיוש תפקיד רגיש מאוד אשר יקבע האם העסק שלכם יתנהל בשקיפות מלאה ותוך שימת דגש על תחומי בטיחות רחבים, בין אם מדובר בביצוע תחקירים בעקבות תאונות או הטמעה של תהליכי בטיחות אל מול העובדים. חברה מקצועית אשר מציעה לכם שירות מיומן ומקצועי של ממונה בטיחות בהתאמה אישית לעסק הינה חברת נתיב בטוח אשר מספקת לכם שירות מיקור חוץ בעבור מינוי של ממונה בטיחות, כפי שנסביר כעת.

 

מינוי של ממונה בטיחות: הכירו את חברת נתיב בטוח

חברת נתיב בטוח היא חברה מובילה ובעלת ניסיון של שנים רבות בגיוס של ממונה בטיחות בעבור בעלי עסקים אשר נדרשים להעסיק ממונה בטיחות. הצוות המקצועי של החברה מורכב ממיטב אנשי המקצוע אשר מתמחים בתחום ומספקים לכם שירות מיומן אשר מתבצע בשקיפות מלאה, בהתאם לצרכי בית העסק. מעוניינים לקבל פרטים נוספים ולהתחיל בתהליך? היכנסו לאתר, השאירו פרטים ונציג ישוב בהקדם.

ממונה ועובד

אולי יעניין אותך גם

מנטליסט בהופעה
בעלי מקצוע
איך להיות מנטליסט?

רוצים להיות מנטליסטים? חולמים להופיע מול קהל גדול ולהיות אמני החושים הטובים ביותר? הופעה של מנטליסט הינה מההופעות הנדרשות ביותר בארץ וברחבי העולם, ורבים חולמים

קרא עוד »
חייה
בעלי מקצוע
4 דרכים לביצוע הרחקת עטלפים

עטלפים הם יונקים הפועלים בלילה ומצויים בתפוצה רחבה במדינת ישראל. נוכחותם מורגשת היטב בתוככי הערים, כאשר מדי ערב נעים העטלפים בין העצים שמפירותיהם הם ניזונים.

קרא עוד »
בעלי מקצוע
פיצוץ בצנרת מים – מה אפשר לעשות?

אחת החוויות המפוקפקות ביותר בחיי השגרה הביתיים שלנו, היא זו שאנחנו חוזרים הביתה אחרי יום עבודה ארוך ומפרך, ומגלים שהיה פיצוץ בצנרת המים בבית, ושהבית

קרא עוד »