מה יכולה להיות הבעיה כששקע חשמל נשרף

כולנו אומנם תלויים בצורה חד משמעית בחשמל בביתו, במשרד ובכל מקום אחר, אך האמת היא, שאנחנו יודעים מאוד מעט על התחום הזה. יתרה מכך, לרוב אנחנו גם לא חושבים על החשיבות של החשמל, אלא רק כאשר מתחילות בעיות בנושא. זה נשמע לכם מוכר? שקע חשמל אצלכם בבית נשרף ואתם תוהים למה זה קורה? כל התשובות במאמר שלפניכם.

 

הגורמים העיקריים לשריפת שקע חשמל

חשוב להבין שכאשר מדברים על שריפת שקע חשמל, מדברים על מספר גורמים שעלולים להוביל לבעיה הזאת, כמו למשל:

  • החיבורים של השקע רופפים
  • חובר לשקע הספציפי שנשרף מכשיר בעל הספק גבוה מידי בשבילו
  • חוסר התאמה בין עובי חוטי החשמל בשקע לפקק בלוח החשמל

 

יכולות להיות גם סיבות נוספות, אך מה שבטוח, זה שכאשר אנחנו רואים ששקע החשמל נשרף, זה מבהיל. אנחנו רגילים לסמוך על החשמל שמגיע לבית שלנו ולעשות בו שימוש מאוד אינטנסיבי, אך בפועל אנחנו גם יודעים לומר שהוא עלול להוות סכנת נפשות. לכן, בין אם אתם חוששים שאחד מהשקעים יישרף כי עולה ממנו ריח רע לעיתים ובין אם זה כבר קרה, נשאלת השאלה מה עושים בנידון ואיך מתמודדים עם המצב.

 

הזמנת איש מקצוע – למה זה כדאי?

חשבתם לרגע שתוכלו לטפל בבעיית השקע השרוף לבד? אם כך, כדאי שתדעו שזה מאוד לא מומלץ. חשוב להבין: אפילו אם יש לכם כלי עבודה טובים בבית ואפילו אם אתם כן נוהגים לעשות תיקונים שונים בעצמכם, בכל מה שקשור לחשמל זה אסור. כלומר, לא במקרה אנשים תמיד מזמינים חשמלאי מקצועי לצורך ביצוע תיקונים שונים בתחום החשמל בבית, כי רק הוא מוסמך לכך.

לכן זה ממש לא משנה אם מדובר על שקע שנשרף או על תקלות אחרות, כי בסופו של דבר, חשמל זה עניין למקצוענים בלבד. כמו כן, יש היום חשמלאים מאוד מקצועיים שעובדים בפריסה ארצית ומכל אחד מהם תוכלו להזמין שירות יעיל בכל רגע, אז למה לחשוב פעמיים ולמה להסתכן?

 

איך בוחרים חשמלאי שכדאי יהיה להזמין לתיקון התקלה?

רוצים לטפל בשקע החשמל השרוף שלכם כמה שיותר מהר? להחליף אותו ולהבטיח שאתם פונים אל הטובים ביותר? אם כך, עכשיו זה הרגע לבדוק את העניין לעומק. זה שהרבה מאוד אנשים בחרו ללמוד את תחום החשמלאות בארץ זה נכון, אך האם באמת כולם מגיעים עם הניסיון ועם הידע הנדרש? והאם כולם מקצוענים? התשובה היא לא.

האם כולם גובים את אותם הסכומים? והאם כולם מביאים איתם גם תודעת שירות גבוהה? גם כאן התשובה היא לא. לכן חשוב לעשות כמה בירורים מראש, כי בסופו של דבר, אם אפשר להזמין חשמלאי מקצועי, אדיב ואמין, מה פתאום שתתפשרו על איש מקצוע שלא ימצא חן בעיניכם?

מישהו מחבר קבל לשקע

אולי יעניין אותך גם

מנטליסט בהופעה
בעלי מקצוע
איך להיות מנטליסט?

רוצים להיות מנטליסטים? חולמים להופיע מול קהל גדול ולהיות אמני החושים הטובים ביותר? הופעה של מנטליסט הינה מההופעות הנדרשות ביותר בארץ וברחבי העולם, ורבים חולמים

קרא עוד »
חייה
בעלי מקצוע
4 דרכים לביצוע הרחקת עטלפים

עטלפים הם יונקים הפועלים בלילה ומצויים בתפוצה רחבה במדינת ישראל. נוכחותם מורגשת היטב בתוככי הערים, כאשר מדי ערב נעים העטלפים בין העצים שמפירותיהם הם ניזונים.

קרא עוד »
בעלי מקצוע
פיצוץ בצנרת מים – מה אפשר לעשות?

אחת החוויות המפוקפקות ביותר בחיי השגרה הביתיים שלנו, היא זו שאנחנו חוזרים הביתה אחרי יום עבודה ארוך ומפרך, ומגלים שהיה פיצוץ בצנרת המים בבית, ושהבית

קרא עוד »