חושבים לקנות נכס פרטי? חזי חיים מסביר מדוע אתם טועים

כמה משפחות וזוגות צעירים מסוגלים להגיע כיום לדירה חדשה משלהם? זו כנראה שאלה די רטורית, משום שכולנו למרבה הצער יודעים שהתשובה עליה היא: כמעט אף אחד.

מחירי הנדל"ן לדיור בישראל רק ממשיכים לעלות משנה לשנה ולמען האמת, אף אחד לא יכול לצפות האם הם ירדו בעתיד הקרוב. נתון זה מקשה מאוד על רוכשי הדירות להגיע לנכס ולהתמודד עם הוצאותיו הכבדות החל מההון העצמי הדרוש ועד התחייבויות המשכנתא.

אלא שמה שרוב הישראלים טרם הבינו, הוא שניתן בכל זאת להגיע לנכס משלהם ולייצר תשואה מכובדת, בזמן שהם עדיין שוכרים דירה ומשלמים עליה את דמי השכירות חודש בחודשו. כיצד זה אפשרי? מיד תבינו.

 

הכירו את הנכסים ברי ההשגה בישראל: נדל"ן מסחרי

חזי חיים העומד בראש קבוצת הנדל"ן המצליחה "פסגות נדל"ן, מאמין שצריך לחדול מהמירוץ הבלתי ריאלי לרכישת דירה ובמקומו צריך להתחיל לדבר על דרך חדשה להגיע לנכס אישי רווחי, שבאמצעותו יהיה ניתן תוך כמה שנים בודדות לקנות דירה ואף להתמודד עם הוצאותיה בקלות.

חזי צופה במגמות השינוי בעולם הנדל"ן גם בקרב שוק העבודה המשתנה: חברות גדולות הולכות ונעלמות ואת מקומן תופסות חברות קטנות, יזמויות, סטארטאפים ושורה ארוכה של מקצועות חופשיים הזקוקים למשרדים קטנים. כחלק ממגמת השינוי בעולם העסקי, הוקמו לאורך השנים האחרונות חללי עבודה בגישת ה-open space, שבהם לכל עובד או צמד עובדים קיים מעין מיני-משרדון קטנטן, לצד משרדים רבים בגודל דומה פחות או יותר, בכולם בעלי עסקים מתחומים שונים וכולם תחת קורת גג אחת. שיטת חללי העבודה שמוכרת כיום בארץ ובכל העולם המערבי, מאפשרת לבעלי העסקים להשכיר משרד בגודל ועלות אטרקטיביים וליהנות משותפים רבים לעשייה, אינספור שיתופי פעולה, שימוש בבעלי המקצוע הנמצאים במקום ועוד. כך למשל, מעצב גרפי יכול לחבור לבונה אתרים, הפועל בשיתוף פעולה מול מקדם אתרים, שממליץ ללקוחותיו על יועץ עסקי מהמשרד ממול. אז איפה השיטה הנהדרת הזו פוגשת אתכם, זוגות ומשפחות המעוניינים להגיע לדירה ראשונה?

 

כיצד ניתן להשתמש בנדל"ן מסחרי כדי לקנות דירה?

חזי חיים מאמין שהיתרונות שגלומים בנדל"ן המסחרי יכולים להיות הפתרון למשבר הדיור. רכישת נכס מסחרי בעלות נמוכה של 300-400 אלף שקלים (להבדיל מדירה סטנדרטית שנמכרת במיליונים, לאחר החזרי הקרן והריבית על המשכנתא) תוכל לאפשר לבעליו החדשים להשיג מענה לבעלי העסקים הזקוקים למשרד ולהשכיר בו חללי עבודה בגדלים וסוגים שונים, על פי צורכי העסק. המקום יוכל להקצות חללי עבודה או משרדים גם לשניים, שלושה ואפילו עשרה עסקים שונים בהתאם לגודלו, כך שבעליו יוכלו ליהנות מהכנסה פאסיבית מכובדת.

בעוד שתשואה שנתית על דירה בישראל מניבה לכל היותר כ-4%, תשואה שנתית על נדל"ן מסחרי מניבה גם 30-40% מידי שנה וניתן להשתמש בה כדי ליהנות מהרווחים ואפילו לרכוש סוף סוף את הדירה הראשונה המיוחלת.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram