כתיבת ביוגרפיה

 

על מנת לכתוב ביוגרפיה ישנה חשיבות עליונה לעבודה עם איש מקצוע, וזאת על מנת שהביוגרפיה תיכתב בצורה נאותה, ראויה ובמקצועיות עליונה.

כתיבת ביוגרפיה – לשם שימור הזיכרון לדורות הבאים

אם בעבר התרגלנו לכך שביוגרפיות היו נחלתם הבלעדית של שואי עולם, מנהיגים כמו גם סלבריטאים, כיום יותר אנשים ברחבי העולם כמו גם בישראל הבינו את החשיבות של כתיבת ביוגרפיה על עצמם, או על בן המשפחה. למעשה, באמצעות כתיבת ביוגרפיה ניתן לשמר את הסיפורים החשובים של חיים שלמים, כמו גם להעניק לדורות הבאים אפשרות להכיר לעומק את האנשים שכבר לא אתנו, ועל כן אם ברצונכם להעניק לבן או בת המשפחה, כמו גם חבר קרוב אפשרות להעלות זיכרונות והעברה שלהם לכדי ביוגרפיה, יש לכם כעת את הדרך.

 

כתיבת ביוגרפיה מקצועית – כיצד?

על מנת לכתוב ביוגרפיה נדרש מאתנו לעבוד עם חברה מקצועית אשר תדע לקחת את הסיפור האישי, ולגבש אותו לכדי ספר קוהרנטי אשר נכתב תחת רצף אירועים מסודר. כיום, החברה המובילה בתחום היא רובין הוצאה לאור אשר מאפשרת לכם לקבל הזדמנות חסרת תקדים, ובאמצעות הצוות המקצועי של החברה לעבור תהליך מורכב אך מרגש, בו תוזמנו למספר פגישות של ראיונות, כאשר עם סיום הריאיון הזיכרון ייערך בצורה מקצועית ויונגש לכדי ביוגרפיה עוצרת נשימה אשר משקפת בדיוק את הלך הדברים, בצורה קוהרנטית, נעימה ומסודרת. לאחר שתהליך הכתיבה, אשר מתבצע ע"י איש מקצוע כמו גם עורך לשוני יושלם, תוכלו לקבל את טיוטת הספר לאישור ולאחר מכן הספר יודפס עם עיצוב המותאם באופן אישי אליכם, כמו גם אפשרות לבצע שכפול של העותק כדי שתוכלו להעניק את הביוגרפיה לחברי משפחה, חברים ועמיתים לעבודה.

עדיין מתלבט? להלן כל היתרונות

כאמור, לכתיבה של ביוגרפיה יש חשיבות רבה מבחינת שימור הזיכרון המשפחתי, כמו גם דרך מצוינת להעביר את המסר האישי. כיום, מאות ישראלים כבר החלו בתהליך, מתוך הבנה כי מדובר בדרך יצירתית ומעניינת להעביר את הסיפורים אשר התרחשו ברבות השנים, ולאגד אותם לכדי ביוגרפיה אחת. בכך, תוכלו לספק לעצמכם ולבני המשפחה זיכרון חזותי ומרתק אשר נערך ע"י חברה מקצועית כמו רובין הוצאה לאור. ברבות השנים עזרה החברה למאות ישראלים לכתוב את הביוגרפיה שלהם, בתהליך אשר ע"פ סקרי שביעות רצון הראה כי הוא נותן אפשרות לבחון את הרגעים החשובים ביותר שהתרחשו בחיים, כמו גם אפשרות להעניק מתנה לכל החיים לבני המשפחה, אשר יועבר מדור אחד לדור הבא, לשם שימור הזיכרון כמו גם לצורך הפנמה של לקחי העבר, ובכך מתאפשר לכל אחד להעניק לעצמו ולחבריו את המתנה הטובה ביותר שכל אדם יכול לייחל לה. למידע נוסף וקבלת ייעוץ ראשוני, היכנסו לאתר הרשמי של ההוצאה בכתובת https://www.robinbooks.co.il השאירו פרטים ונציג ישוב אליכם בהקדם.

אולי יעניין אותך גם