כמה אמור לעלות תיקון מרזבים?

מרזבים הינם צינורות המיועדים לפנות מי גשם מן הגגות כדי למנוע את הצטברותם שם. בלאי, לכלוך ועלים יבשים המצטברים בתוכו עלולים לגרום לסתימות, לסדקים ושברים במרזב, אך במקום להחליפו ניתן לנסות ולתקנו תחילה. עלות תיקון מרזבים תלויה במצבו של המרזב ובשטח הנזקק לטיפול.

 

מהו מרזב?

המרזב מאפשר לנו לנקז ולפנות מי גשמים מן הגג בצורה יעילה ונוחה. כדי לתחזק נכונה את המרזב, לקראת עונת הגשמים יש לבחון את תקינותו, לוודא שלא נוצרו בו סתימות, לפנות מתוכו עלים יבשים ולכלוך ולהכשירו לשימוש. חברת תרמופרו מציעה שירותי תחזוקת מרזבים וגם תיקון מרזבים במחיר הוגן.

כמה אמור לעלות

מדוע אנו צריכים אותו?

ישראל אינה מדינה המאופיינת במשקעים רבים בהשוואה לאירופה או אמריקה הצפונית, שם מי גשמים רבים או שלגים עלולים לגרום לגג לקרוס אם לא ינוקז כמו שצריך. אולם גם במדינתנו הצחיחה ישנה עונת גשמים שיכולה להוריד ממטרים עזים בתוך זמן קצר מאד.

סתימה במרזב עלולה להביא להצטברות מים על הגג עד לרמה מסוכנת, ולגרום למים לחלחל לתוך הקירות ותשתיות המבנה. לכן חשוב כל כך שמערכת המרזבים בבניין תהיה מתוחזקת היטב.

 

תרמופרו המומחים לאינסטלציה

תרמו פרו ביוב ואינסטלציה הוקמה במטרה להעניק שירותי אינסטלציה, תחזוקה, איתור סתימות ונזילות, צילום פנים צינור באמצעים טכנולוגיים מתקדמים פתיחת סתימות ותיקוני צנרת ללא הרס ובמחירים משתלמים במיוחד בכל חלקי הארץ ובזמינת של 24/6 למקרי חירום.

תיקון מרזבים

תיקון מרזבים

במידה והמרזב שלכם ניזוק כתוצאה מנזק, רוחות חזקות או בלאי, נוכל לנסות ולתקן. על מנת לתקן את המרזב אנו נעזרים בשיטת האינוורסיה, אנו מחדירים לפנים המרזב מעטפת אלסטית ואטומה למים אשר מחפה על הפגמים הקיימים בו כגון חורים או סדקים. אף על פי שהשיטה נשמעת פשוטה לביצוע, היא מצריכה מיומנות גבוהה של איש מקצוע מנוסה.

 

האם אני יכול לתקן לבד?

מומלץ לבצע מדי שנה לפני תחילת החורף בדיקת מרזבים כדי לוודא שהם תקינים, שאין בהם חורים או סדקים ושהם לא נסתמו מלכלוך במהלך הקיץ. מומלץ מאד גם להתקין רשת בפתח הניקוז של המרזב כדי למנוע מאבנים או פסולת לחדור לתוכו. באמצעות מטאטא ניתן לגרוף את הלכלוך המצטבר בפתחו ולאפשר למי הגשם להתנקז בקלות.

במידה וזיהיתם שבר, קרע או סתימה במרזב, רצוי שלא תנסו לפותחה לבדכם. כל תנועה לא נכונה או שימוש בכלי עבודה חד יכול לגרום לנזק נוסף. תנו למומחים לעשות זאת עבורכם.

 

לסיכום

תרמופרו אינסטלציה וביוב הינם המומחים המובילים בישראל לשירותי פתיחת סתימות, צילומי פנים צינור, תיקון מרזבים וצנרת ללא הרס בכל חלקי הארץ ובמחירים משתלמים במיוחד. תרמופרו יסייעו לכם לתחזק את המרזבים לקראת החורף, יתקנו מרזבים פגומים במקצועיות ובאמינות, ובמחירים משתלמים במיוחד, בשירות אדיב ומהיר 24/6 למקרי חירום.

תיקון מרזבים

אולי יעניין אותך גם