חשיבות כסאות הבר במסעדה – טיפים לבחירה מוצלחת

מתכננים לקנות כיסאות בר חדשים למסעדה שלכם? אם כך, דעו שהגעתם למקום הנכון.

בחירה של כיסאות בר למסעדה היא אינה עניין של מה בכך.

אנחנו, בתור לקוחות קבועים שמתיישבים רק על בר, יכולים לציין בפניכם את כל הטיפים שיאפשרו לכם לקנות את הכיסאות המוצלחים ביותר שיגרמו ללקוחות שלכם לרצות להישאר על הבר וכמה שיותר.

רוצים לדעת מהם הטיפים הללו? קראו את השורות הבאות ותגלו.

 

חשיבות כסאות הבר במסעדה

אנשים שלא יושבים על הבר במסעדות בדרך כלל לא יודעים מהי החשיבות של הכיסאות הללו. לכן, חשוב לנו רגע לפתוח את המדריך בהסבר מקוצר, למקרה שיש פה מי מכם שנכללים בקטגוריה זו. לכיסאות בר יש חשיבות רבה בכל הנוגע לעיצוב של המסעדה. הם מקנים אווירה מיוחדת ומקנים תחושה של קלילות. זו הסיבה שלא מעט דייטים מתקיימים דווקא על הבר. משהו בישיבה על הגובה, הופך את הישיבה המשותפת לנינוחה יותר וזו רק סיבה אחת. יש עוד סיבות רבות שבחרנו לא להתמקד בהם כרגע, כי התכנסנו כאן היום בשביל להציג בפניכם את הטיפים לבחירה מוצלחת. הנה הם:

 

טיפ מספר 1 – תשאלו את הלקוחות הקבועים שלכם לדעתם

הטיפ החשוב ביותר שאנחנו יכולים להעניק לכל בעל עסק הוא בירור עם הלקוחות הקבועים. הם נמצאים במקום שלכם באופן קבוע. כך שהם יודעים כבר מה נוח להם ומה פחות נוח.  מה דורש שינוי במסעדה ובמה אסור לגעת בשום אופן. כך שאם אתם מחפשים כסאות בר למסעדה, כדאי שתפנו קודם כל אל הלקוחות הקבועים ותשאלו אותם מה דעתם. אם אינכם יודעים מאיפה להתחיל, אתם יכולים לשאול אותם את השאלות הבאות:

  • איזה כיסא בר יהיה לך נוח?
  • האם כיסא בעיצוב X נראה לך מתאים?
  • יש משהו שאתה חושב שלא יתאים בבחירה של כיסא בר?

 

 

טיפ מספר 2 – תרכשו כיסאות עם משענת ובלי משענת

הטעות שבעלי המסעדות רבים עושים היא רכישה של כיסאות בר מסוג אחד בלבד. כלומר, רכישה של כיסאות בר עם משענת בלבד או רכישה של כיסאות בר ללא משענת. ההמלצה שלנו היא לשלב בין השניים, כדי לאפשר ללקוחות שלכם לבחור את הכיסא הנוח להם ביותר.

 

טיפ מספר 3 – תבחרו בכיסאות עם מושב רחב

חשוב מאוד לשים לב שאתם בוחרים בכיסאות בר עם מושבים רחבים יחסית. אם אתם רוצים שהלקוחות שלכם יישבו על הבר לזמן ממושך, אתם צריכים לבדוק שיהיה להם נוח. ישיבה על מושב רחב תאפשר לשבת לאורך זמן עם נוחות מקסימלית.

 

לסיום

כעת אתם יודעים שיש חשיבות רבה לכיסאות הבר במסעדה ואתם מכירים את כל הטיפים שיאפשרו לכם לבחור את הכיסאות המתאימים ביותר. כך שנותר לכם רק לבצע רכישה בהתאם לטיפים הללו וליהנות ממחמאות מהלקוחות שלכם.בר משקאות

 

 

אולי יעניין אותך גם