7 חלומות מעניינים שפירושם ידוע מראש

חלומות הם עולם שלם שמאז ומתמיד סיקרן אנשים רבים.

יש הסוברים כי הם ממוצע החוויות שלנו באותו יום, יש המאמינים כי מדובר במסרים אינדיבידואליים מתת המודע ויש הטוענים כי הם מסמלים את העתיד לקרות בחיינו בצורה כזו או אחרת.

לכן, ריכזנו לכם כמה מוטיבים נפוצים בחלומות ומה המשמעויות שלהם:

 

היריון

מפתיע, אבל מסתבר שגם גברים חולמים על היריון, המסמל בדרך כלל התפתחות של משהו חדש בחיים, כמו למשל רעיון חדשני או פרויקט. במילים אחרות, חלום כזה מציג התפתחות בדרכי החשיבה שלכם, משהו בסגנון של התחלות חדשות.

 

תינוקות

חלימה על תינוקות יכולה לסמל את רצונכם להעמיד צאצאים משלכם, או רצון נסתר לחזור בזמן לתקופת הילדות, לחופש ולקלילות ללא דאגות. בנוסף, חלום כזה יכול לרמוז על התחלה חדשה בחיי החולם כמו גם היוולדות מחדש.

 

בחזרה לבית הספר

אם אתם עדיין לומדים בבית ספר אז חלומות עליו הם די לגיטימיים. אולם, חלימה על בית ספר כשכבר אינכם לומדים בו עשויה לרמוז על הצורך שלכם לדעת ולהבין את חייכם דרך שיעורי החיים.

 

מוות של אדם קרוב

אל חשש, לא בהכרח מדובר בחיזוי של מוות, אלא בסוף והתחלה חדשה המייצגים שינוי או לחילופין כמיהה לקרבה בינך לבין אותו אדם.

 

ענייני שיניים

קורה לא פעם שחולמים על שיניים שבורות, שחורות, או נושרות. בדרך כלל זה מעיד על תחושה של שבר פנימי, מבוכה ופחד. בנוסף, אם מסתכלים על החלום כדבר נבואי, יש האומרים כי שיניים פגועות בכל צורה בחלום מבשרות רעות.

 

בגדים

בגדים בחלום מציינים באופן ברור את הדרך בה אנו רואים את עצמנו ויתרה מכך – איך נרצה שאחרים יראו אותנו. בנוסף, יש חשיבות לטיב הבגדים – האם הם קרועים ובלויים או חדשים ויפים? חשבו על זה.

 

הצילו! רודפים אחריי!

אם התעייפתם מלרוץ בחלום כי רודפים אחריכם, אתם בהחלט יכולים לעצור. בדרך כלל מדובר במסר מתת המודע שלכם המתריע על פחד הקיים בחייכם במציאות לצד הימנעות מפתירת בעיות על ידי פעולה אקטיבית. יתר על כן, כדאי לשים לב לדמות הרודף: האם היא מצוידת בחפץ אשר מכוון נגדכם? במידה כן, התבוננו כאמור בפחדים ובבעיות שלכם. לעומת זאת, במידה והמרדף הוא רק מרדף, לעיתים יש ניסיון להעביר לכם מסר כלשהו בעוד שאתם מסרבים להקשיב. בפעם הבאה כדאי שתשאלו את הרודף מה בפיו, אולי דווקא תופתעו לטובה.

 

לסיכום,

חלומות הם בדרך כלל בגדר תעלומה, יחד עם זאת אם נשכיל להתבונן בהם נקבל רמזים, מסרים וכלים כיצד לפעול בחיינו בכדי שנצמח ונתפתח. זכרו, פירוש החלום חייב להיות על פי תפיסת המציאות שלכם. בנוסף, חשוב שתזכרו כי אין אמת אחת, דהיינו, החלומות משקפים את נפש החולם ומכאן שגם המשמעות תהיה אינדיבידואלית לפי עולם המושגים שלו. אם אהבתם – פירושי חלומות נוספים ניתן למצוא כאן.

 

לוכד חלומות

אולי יעניין אותך גם

טראומת מלחמה
בריאות
חוויתם טראומה במלחמה? כך תוכלו להתגבר

חוויית קרב ומלחמה יכולה להותיר צלקות נפשיות עמוקות בדמות טראומה פוסט-טראומטית. תסמינים כמו הצפות זיכרון, סיוטים, חרדה והימנעות חברתית עלולים לפגוע משמעותית בתפקוד ובאיכות החיים

קרא עוד »
מנתח אף
בריאות
5 טיפים למציאת מנתח אף תותח!

ניתוח אף הוא הליך כירורגי שמטרתו לעצב מחדש ולשפר את מראה האף. מעבר ליתרונות הקוסמטיים שלו, ניתוח אף משרת מטרה חיונית בתיקון בעיות תפקודיות, כגון

קרא עוד »
מה תפקידו של פודיאטור מנתח
בריאות
מה תפקידו של פודיאטור מנתח?

פודיאטורים מנתחים מבצעים ניתוחים עבור שתי מטרות מרכזיות, שהן טיפול בפגיעות וחבלות וטיפול בעיוותים באזור כפות הרגליים. אם יש לכם בעיות או כאבים באזור כפות

קרא עוד »