5 הטיפים לבחירת מדביר מקצועי באזור מגוריכם

המלצות של חברים ובני משפחה, בדיקת זמינות, השוואת מחירים, התחייבות לאחריות ומספר שנות הניסיון יכולים כולם לשמש בתור פרמטרים להשוואה בין סוגים שונים של שירותי הדברה. רוצים למצוא מישהו באזור המגורים ולא יודעים מאיפה להתחיל? הנה המדריך שיחסוך לכם זמן ודאגות 

בחירה נכונה של מדביר מקצועי צריכה להתבצע על פי אזורי מתן השירות. אין טעם ליצור קשר עם חברת הדברה שלא זמינה באזור שבו גרים, לכן עדיף מלכתחילה להשתמש באזורי מתן השירות בתור כלי לסינון בין אפשרויות ואופציות. אבל גם לאחר מכן, יש צורך להיכנס אל עובי הקורה על מנת להבטיח הדברה מקצועית של מדביר אמין.הנה למשל כמה טיפים שבהם כדאי להשתמש אם רוצים לבחור מדביר מקצועי באזור המגורים ולרכז את כל השירותים תחת קורת גג אחת:

 

קבלו המלצות

המלצות כמו על צוות ג'י למשל עושות את ההבדל עבור הלקוחות. אם אתם גרים בעיר מסוימת ומחפשים מדביר אמין, כדאי לכם להשתמש בניסיון של אנשים אחרים. בין היתר, אפשר לאסוף המלצות מן הסוג הזה תוך התייעצות עם חברים, קרובים ובני משפחה. בנוסף, ניתן להיעזר בהמלצות על מנת לדעת מראש עד כמה אפשר לסמוך על המדביר והאם הוא אכן נשאר זמין עבור הלקוחות שלו גם אחרי  שההדברה מסתיימת.

 

בדקו זמינות

זמינות משחקת תפקיד בשירותי הדברה. אם רוצים להיפטר מהחרקים ולהרחיק אותם לצמיתות, מאוד חשוב לבדוק את הזמינות של בעלי המקצוע שמגיעים מהתחום. ככל שמתמודדים מוקדם יותר עם החרקים, המזיקים, המכרסמים או הזוחלים, כך מגדילים את הסיכוי לפעולת הדברה אפקטיבית ורחבה ככל האפשר.

 

השוו מחירים

המטרה של השוואה בין סוגים שונים של שירותי הדברה היא לחסוך בהוצאות, בלי להתפשר על הביצועים. לכן, אחד הדגשים שכדאי לשים לב אליהם הוא המחיר שחברת ההדברה גובה ביחס למקובל בענף. בשביל לבצע השוואת מחירים ולהשתמש בנתונים על מנת לבסס את ההחלטה הסופית, ניתן להיעזר במידע שקיים באתרי אינטרנט, רשתות חברתיות וכן הלאה. כמו כן, כדאי לקבל הצעת מחיר מסודרת ולבדוק מה היא כוללת.

 

ודאו תקופת אחריות

חברת הדברות מקצועית תעניק אחריות מסוימת על השירות שהיא מציעה. אמנם יש הבדל בין תקופת האחריות שאותה נהוג לתת בגין הדברת כל סוג של חרק או מעופף, אבל עדיין מדובר על אינדיקציה מסוימת לביטחון של חברת ההדברות בשירות ובחומרי הגלם שבהם היא משתמשת.

 

בחרו חברה מנוסה

ניסיון משחק תפקיד חשוב ביכולת של המדביר להתמודד עם החרקים והמזיקים. אם רוצים לבחור מדביר מקצועי באזור המגורים, כדאי לוודא שיש לו ניסיון רלוונטי. יתרה על כך, עדיף שהניסיון יהיה באותה עיר – לצורך התאמת חומרי ההדברה למזיקים ששכיחים בכל אזור בארץ.

הדברה מקצועית

אולי יעניין אותך גם