מהם הגורמים לנזילה בניאגרה סמויה?

שירותים יכולים לפתח נזילות, הן פנימיות והן חיצוניות.

נזילה חיצונית עלולה לגרום נזק בחדר האמבטיה שלך, שלא לדבר על רגליים רטובות! כל סוג של נזילה יכול להוביל לבזבוז מים עצום, במיוחד אם היא נותרת ללא השגחה.

נדבר כאן על כמה מהגורמים השכיחים ביותר לנזילות בשירותים, ועל מה עליכם לעשות כשאתם נתקלים באחת.

 

7 גורמים נפוצים לנזילה בניאגרה סמויה

  1. עיבוי על האסלה או הניאגרה. לפני שאתה מניח שיש נזילה בשירותים שלך, עליך לבדוק אם המים שאתה מבחין בהם הם פשוט עיבוי. חדרי אמבטיה יכולים להיות לחים מאוד, במיוחד במהלך ואחרי המקלחת. זה יכול לגרום לעיבוי מים, שיכול להופיע על האסלה שלך. כמות המים המופקת על ידי עיבוי היא בדרך כלל קטנה, וזה לא נושא שעלייך לדאוג לגביו.
  2. סדק בניאגרה. שירותים בנויים כדי להחזיק מעמד, אך לעיתים מתפתחים עליהם סדקים, במיוחד לאחר זמן רב בו הם בשימוש. פעמים רבות זה יתחיל כסדק דק כשערה שמתפתח, עם הזמן, למשהו חמור יותר.
  3. צינורות חלודים. הצינורות שמובילים לשירותים שלך יכולים להתחיל להחליד לאורך זמן. בסופו של דבר זה יכול ליצור סדק בצינור, שיוביל לדליפת מים סביב האסלה שלך.
  4. אטם רופף או בלוי בבסיס. אם מים נאגרים סביב בסיס האסלה שלך, יש סיכוי טוב שהדליפה נגרמת על ידי חלקים רופפים או שחוקים המחברים את האסלה שלך לרצפה.
  5. חיבורי הניאגרה לאסלה רופפים. הניאגרה והאסלה בשירותים קשורים יחד על ידי אוסף של אטמים וברגים. אם אחד מחלקים אלה ישתחרר, עלולה להתפתח נזילה באזור זה בשירותים.
  6. שסתום שהותקן לא כראוי. כל הדברים שהזכרנו לעיל יגרמו לדליפה בחלק החיצוני של האסלה. אם הדליפה נמצאת בחלקו הפנימי של האסלה שלך (האסלה שלך פועלת כל הזמן או משמיעה רעש תמידי של הורדת מים) עלולה להיות בעיה בשסתום הדחת המים. פעמים רבות זה יגרום למים להיכנס לשסתום ולמלא ברציפות את האסלה.
  7. חלקים שחוקים. סיבה שכיחה נוספת לדליפה פנימית בשירותים היא חלקים שחוקים או בלויים, שעלולים להוביל לתקלות במנגנון האסלה.

צריכים לתקן נזילה בניאגרה סמויה? דברו עם תכלת המים.

 

מה עליכם לעשות כשאתם נתקלים בנזילה בניאגרה סמויה?

יש לטפל בנזילות בניאגרה סמויה בהקדם האפשרי, לפני שהם יבזבזו כמות נרחבת של מים או יפגעו בחלקים מביתך. אם אינך בטוח לגבי הגורם לדליפה, התקשר לאינסטלטור מוסמך כדי שיוכל להגיע לביתך כדי לבדוק ולתקן את הבעיה. למרות שחלק מבעלי הבתים עשויים לבחור לתקן בעיות פשוטות כמו חלק בלוי בכוחות עצמם, עדיף להשאיר את רוב הגורמים לנזילה בשירותים בידי אינסטלטור מקצועי.

חפש אינסטלטור מוסמך, מקצועי ואמין, שיודע לטפל בחלקי האסלה הספציפיים שבבעלותך. ישנם אתרים רבים שמציעים רשימות של אינסטלטורים ואפילו דירוג, אך הכי טוב זה לבקש המלצה לאחד מחבר או קרוב משפחה.

 

אסלה

אולי יעניין אותך גם

מנטליסט בהופעה
בעלי מקצוע
איך להיות מנטליסט?

רוצים להיות מנטליסטים? חולמים להופיע מול קהל גדול ולהיות אמני החושים הטובים ביותר? הופעה של מנטליסט הינה מההופעות הנדרשות ביותר בארץ וברחבי העולם, ורבים חולמים

קרא עוד »
חייה
בעלי מקצוע
4 דרכים לביצוע הרחקת עטלפים

עטלפים הם יונקים הפועלים בלילה ומצויים בתפוצה רחבה במדינת ישראל. נוכחותם מורגשת היטב בתוככי הערים, כאשר מדי ערב נעים העטלפים בין העצים שמפירותיהם הם ניזונים.

קרא עוד »