4 דברים שצריך לרכוש לפני שהולכים לגן פעם ראשונה

היום הראשון ששולחים את הילד לגן הוא יום שזוכרים.

זהו יום שמלווה באמוציות גבוהות, שילוב של שמחה, התרגשות, עצב וגעגוע.

כדי לא להוסיף לחץ וסטרס ליום הזה, כדאי מאוד להכין כמה שיותר דברים מראש, ולקנות לצורך כך את כל הדברים הנחוצים.

 

קניות מראש

כמו שאמרנו, חשוב מאוד לקנות את הדברים לגן מראש, וכך להפחית לחץ מהיום הראשון ללימודים. הדבר החשוב ביותר שצריך לקנות מראש הוא, כמובן, תיק. התיק שהילד לוקח איתו לגן הוא חשוב מעין כמותו מכמה סיבות. ראשית, זוהי הדרך של הילד לסחוב את האוכל ושאר הדברים לגן בכל יום. אולם בנוסף לכך, יש בתיק הגן של הילד ערך חינוכי נוסף. כאשר יש לילד תיק שהוא שייך לו, ומיוחד בשבילו, הילד נהייה אחראי על ציוד משלו, וכך לומד מהי אחריות. לכן צריך לקנות לילד תיק שהילד יתחבר אליו ויאהב אותו, בשביל שירגיש קשור אליו, וידאג לו.

דבר שני שכדאי מאוד לקנות לפני שהולכים לגן בפעם הראשונה הוא בקבוק מים אישי. כשהילד הולך לגן הוא מפסיק להיות בהשגחה צמודה של ההורים שלו, ומופקד בידי הגננת, שאחראית על מספר גדול יחסית של ילדים. לכן, כדי שהילד ישתה כמו שצריך, יש צורך במשהו שיזכיר לו לשתות, כאשר אין הורה בסביבה שיכול להזכיר לו. בקבוק מים אישי עונה על צורך זה באופן מושלם, וכאשר הילד מסתובב עם בקבוק, אין חשש שלא ישתה כמות מספקת.

כמו בקבוק מים אישי, מומלץ מאוד שלילד יהיו גם כלי אוכל אישיים. ברוב הגנים אין כלי אוכל ציבוריים, ולכן יש צורך שההורים יביאו כל יום כלי אוכל לילדיהם. ההורים יכולים להחליט להביא כלים שונים כל יום מחדש, אך מומלץ יותר שלילד יהיו כלי אוכל משלו שהוא אוהב ושמח בהם. כך כאשר הילד אוהב את הכלים בהם מוגש לו האוכל, יש סיכוי גבוה יותר שהילד יאכל 'כמו שצריך', ולא יעשה בעיות.

 

מדבקות שם

פריט נוסף שיש חשיבות רבה לרכוש לפני היום הראשון ללימודים הוא מדבקות לגן שבהם מודפס השם של הילד. הצורך במדבקות אלו מובן מאליו. כדי שיהיה ברור איזה של מי החפצים של הילד, יש צורך בסימון ברור ובולט, וכך לא יהיה בלבול בין הדברים של הילדים בגן. כדי שהסימון יהיה ברור ובולט, כדאי שהוא יהיה מעוצב באופן כזה שהילד יזהה את המדבקה לבד ובקלות, ולא יצטרך לחפש ולהתלבט איזה מהחפצים הם שלו.

 

סיכום

ישנם, אם כן, ארבעה מוצרים שחשוב לרכוש לפני ששולחים את הילד לגן בפעם הראשונה. חשוב מאוד לקנות תיק מיוחד לילד, בקבוק מים וכלי אוכל אישיים שהילד אוהב ומתחבר אליהם ובנוסף כדאי מאוד לרכוש מדבקות שם, כדי לסמן באופן ברור ובולט את החפצים של ילדיכם.

 

ילדים

אולי יעניין אותך גם

אימון
צרכנות
3 דרכים להעביר את הזמן בכיף

שהייה ממושכת בבית יכולה להיות או התגשמות פנטזיה רחוקה או..חלום בלהות! בשנים האחרונות ובייחוד בתקופת הקורונה אנו מוצאים את עצמנו שוהים בבית יותר מכרגיל, דבר

קרא עוד »
תפירת בגד
צרכנות
מכפלת נסתרת: כל מה שצריך לדעת

מכפלת נסתרת היא אחת הטכניקות המתוחכמות שניתן לעשות בעזרת תרגול, מכונת תפירה רגילה לחלוטין ורגלית ייחודית לטכניקה זו שנראית כמו קסם! הכל סגור, הסיומת טובה

קרא עוד »