בית חדש? מזל טוב! רק אל תשכחו – ביטוח דירה

רכשתם בית חדש, הגשמתם את החלום הישראלי ויצאתם משוק השכירות אל עולם של חירות ושליטה על קורת הגג שלכם.

עכשיו אתם חושבים בוודאי שכל שנותר לכם הוא לבחור את הריהוט המושלם למרחב המגורים שלכם, ולהתרווח בנוחות רבה במרחב המגורים החדש. למעשה, יש דבר אחד שאולי שכחתם – ביטוח דירה.

במאמר זה נסקור מספר דגשים חשובים שיש לקחת בחשבון בבחירת ביטוח דירה.

 

היום אפשר לעשות ביטוח דירה בלי לצאת מפתח הבית

https://www.hommie.co.il הוא דוגמא לאתר של חברת ביטוח, אשר מאפשרת לכם לעבור את כל תהליך קביעת ביטוח הדירה בלי שתצטרכו להוציא רגל אחת מחוץ לבית. בתקופת הקורונה החשיבות של ריחוק חברתי הפכה לעניין של חיים ומוות, וחברות ביטוח רבות מנסות לשכנע לקוחות לחתום בשורותיהם בעזרת שלל דרכים להפרדתם מלקוחות אחרים. עבור חברת הומי, מתן האפשרות לכל לקוח לעשות את הביטוח מתוך ביתו, לא נולדה מתוך כפייה של הממשלה, אלא מתוך תפיסה שלמה אשר שמה את הלקוח במרכז, ושואפת למזער כמה שניתן את בזבוז הזמן שיגרם לו בתהליך החתימה והבחירה של הביטוח. ביטוח דירה דיגיטלי אשר נערך ונחתם כולו באינטרנט, מאפשר לכם לקבל את כלל המידע הדרוש לכם על הפרמיה שבחרתם, ולהתקדם במהירות לעבר הסדרת כלל הנושאים הבירוקרטיים הדרושים לכניסה חלקה לביתכם החדש.

 

גם בתים חדשים לחלוטין עלולים לספוג נזקים כתוצאה מתשתית לקויה

רבים אשר נכנסים לבתים חדשים, חושבים שאין להם צורך בביטוח הדירה. הרי עצם המחשבה על ליקויים בתשתית חדשה לחלוטין נראית מוזרה, ועל גבול הפרנואידית. למעשה, גם בתים חדשים לחלוטין עלולים לסבול מנזקי תשתית אדירי ממדים. אחת הסיבות לכך היא שהקבלן יכול לעשות טעויות במהלך התקנת תשתיות החשמל והמים. נוסף על כך, התשתית הביתית מחוברת לתשתית ציבורית, אשר יכולה לעבוד שלא כהלכה, ולגרום לנזקים בבית המגורים האישי שלכם. מתח גבוה מידי בכבלי החשמל, לחץ מוגזם בקווי המים אשר יגרום לפיצוץ צינורות, כל אלו אינם דברים נדירים, אלא נזקים שכיחים המתרחשים לאנשים בכל יום. כאשר מדובר בבית חדש, העלות הכלכלית של כל פגיעה כזו היא חמורה בהרבה, ותופסת את הרוכשים באחת התקופות הפגיעות ביותר שלהם מבחינה פיננסית.

 

איך לבצע השוואת מחירים במהירות ובנוחות?

אחד היתרונות של שימוש בשירותי ביטוח דירה דיגיטלי, הוא שאין צורך להשקיע ימים ארוכים בהתרוצצות בין משרדים של חברות ביטוח. למעשה, ניתן לתקשר עם מגוון חברות דרך מסך המחשב, ולבחור את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם. כתוצאה מכך, בשונה מהעבר, ניתן בקלות להשוות מחירים באופן אמין ומהיר, תוך מתן הזדמנות שווה לחברות שונות להציג את ההצעה הטובה ביותר. ניתן לעשות גם שימוש במחשבון ביטוח, אשר יציג לכם את המחיר הבסיסי של חבילה שתרכשו.

 

מבנה מבוטח

אולי יעניין אותך גם