3 סיבות להשתמש בשירות של איתור נזילות מים

לעיתים, אנו בוחרים שלא להזמין אנשי מקצוע לטיפול בתקלה כלשהי, מתוך מחשבה שאנו יכולים לטפל בעניין בעצמנו.

כשמדובר בסתימה קטנה בכיור, צביעה של קיר ופעולות פשוטות ויום יומיות שנעשות בבית, זה הגיוני לבצע באופן עצמאי.

 

אבל יש פעולות מורכבות יותר, שמחייבות הגעה של איש מקצוע. מצב שבו יש נזילות מים במבנה נחשבת למצב שכזה. דחייה של הטיפול במצב או ניסיון לטפל באופן עצמאי (ואולי כושל) עשויה להחמיר את המצב. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם 3 סיבות שיגרמו לכם לבחור נכון ולהשתמש בשירות של איתור נזילות:

  1. אתם לא רוצים שהנזק יגדל

כפי שציינו קודם לכן, דחיית הטיפול בנזילה של מים או טיפול שאינו מותאם, עלולה להביא בסופו של דבר לנזק נרחב. הנזילה יכולה להתפשט באופן מהיר ביותר, כך שבמקרים חריגים, יכול להיות שיהיה צורך לבצע שיפוץ נרחב באזור הנזילה. כשאנחנו אומרים "שיפוץ נרחב" אנחנו בעצם רוצים לומר: שבירת קירות (כן, כן, אתם שומעים נכון). חשוב לציין כי טיפול מונע בנזילה בזמן הנכון, על ידי שירות מקצועי של איתור נזילות, יכול למנוע את החמרת המצב.

 

  1. יש לאנשי המקצוע את הכלים המתאימים

נניח שהחלטתם שלא לדחות את הטיפול באיתור הנזילה, ובחרתם לטפל בעניין בעצמכם.

אם זה המצב, כדאי שתדעו שאתם עשויים לבזבז לעצמכם זמן יקר, פשוט כי אין לכם את הכלים והציוד המתאים לטיפול בבעיה. אם תחליטו להיעזר בחברה שמתמחה בתחום איתור נזילת מים, אתם תוכלו לגלות שיש להם את הכלים שמאפשרים להם לאתר את הנזילה בקלות ובמהירות, כך שאתם תוכלו לשכוח מהבעיה בהקדם.

להלן 2 כלים שנעשה בהם שימוש תדיר על ידי אנשי מקצוע אלו:

  • בלון

אין כאן כוונה לבלון של יום הולדת, אלא לבלון שמסייע לבחון את המקום שממנו נוזלים המים.

 

  • מצלמה תרמית

יכול להיות ששמעתם עליה בעבר, מדובר במצלמה מיוחדת שמאפשרת לראות את המים מבעד לקירות. ברוב המקרים, נהוג לחמם את הבית, כך שמתאפשר לראות בקלות את האזור שממנו המים יוצאים אל מחוץ לצינור (שיכול להיות מתחת לרצפה, מאחורי הקיר או אפילו בתקרה).

 

  1. אתם רוצים שיהיה לכם שקט נפשי

אם יש לכם נזילה, אתם כנראה יודעים כמה כוחות נפשיים הטיפול בה לוקח מכם.

סביר להניח שאתם קמים בכל בוקר ונתקלים באחת או יותר מהתופעות הבאות:

  • ריח של טחב
  • קירות מתפרקים
  • מים שנוזלים מהקירות החיצוניים או הפנימיים של המבנה ועוד

מדובר בהתעסקות שאפשר להיפטר ממנה בקלות. ברגע שתפנו אל שירות לאיתור נזילות, אתם תוכלו לחיות בשקט נפשי, ללא שום הפרעות, ריחות של טחב וקירות מתפרקים.

לסיכום, אין ספק, שכשיש נזילה – צריך לפנות לשירות של איתור נזילות מים בהקדם האפשרי.

 

בעל מקצוע

אולי יעניין אותך גם

מנטליסט בהופעה
בעלי מקצוע
איך להיות מנטליסט?

רוצים להיות מנטליסטים? חולמים להופיע מול קהל גדול ולהיות אמני החושים הטובים ביותר? הופעה של מנטליסט הינה מההופעות הנדרשות ביותר בארץ וברחבי העולם, ורבים חולמים

קרא עוד »
חייה
בעלי מקצוע
4 דרכים לביצוע הרחקת עטלפים

עטלפים הם יונקים הפועלים בלילה ומצויים בתפוצה רחבה במדינת ישראל. נוכחותם מורגשת היטב בתוככי הערים, כאשר מדי ערב נעים העטלפים בין העצים שמפירותיהם הם ניזונים.

קרא עוד »
בעלי מקצוע
פיצוץ בצנרת מים – מה אפשר לעשות?

אחת החוויות המפוקפקות ביותר בחיי השגרה הביתיים שלנו, היא זו שאנחנו חוזרים הביתה אחרי יום עבודה ארוך ומפרך, ומגלים שהיה פיצוץ בצנרת המים בבית, ושהבית

קרא עוד »