איתור נזילות בבניינים משותפים

אם יש משהו שכולנו משלמים עליו הרבה מאוד בישראל, זה כמובן על צריכת המים.

אפשר להבין מדוע, שכן מדובר על מצרך נדיר באזורנו, לכן טבעי שנרצה לשמור עליו כמה שרק אפשר.

זו הסיבה שבגללה, אם בחודשים האחרונים הבניין שלכם קיבל חשבון מים משותף מאוד גבוה, כדאי שתעצרו, תבדקו את הדברים ואולי תגלו שיש נזילה.

 

כיצד מאתרים נזילות?

למען האמת, בין אם מדובר על איתור נזילות מים בבניינים משותפים ובין אם מדובר על איתור נזילת מים בבית הפרטי שלכם, כדאי יהיה לבדוק איך אתם עושים זאת. יש אומנם מקרים שבהם הדבר ברור ונגלה לעין, כי אנחנו רואים רטיבות או שלולית שנוצרת, אך במקרים אחרים העניין מורכב יותר. כמו כן, אפילו במקרים שבהם נדמה לנו שאנחנו רואים את הנזילה, זה עדיין לא אומר שאנחנו יודעים איפה היא מתחילה והיכן בדיוק נמצא המקור שלה. לכן כדאי שתדעו: איתור נזילות מים זו עבודה למקצוענים וזו גם הסיבה שבגללה לא כדאי שתעשו את זה לבד. יש היום מומחים שיוכלו לעזור לכם, אז למה לא תזמינו אחד מהם לבניין המשותף שלכם עוד היום.

 

הכירו את הטכנולוגיה שעומדת לרשות המומחים

השינוי הכי משמעותי שקרה בשנים האחרונות בכל תחום האינסטלציה על גווניו הרבים ובנושא הספציפי של איתור נזילות, הוא הפיתוח של מצלמות טרמיות. בעזרת המצלמות האלה אנשי המקצוע יכולים להבין בדיוק איפה נמצאת הנזילה בבניין המשותף, מה שגם יעזור להם להציע פתרון בצורה הרבה יותר יעילה ומהירה. לכן, אם אתם כבר חושבים לטפל בנזילה שיש בבניין המשותף שלכם, למה שלא תעשו זאת בצורה הכי טובה שאפשר? משמעות הדברים היא שהכי חשוב, כאשר אתם מחפשים איש מקצוע מתאים, זה לברר שהוא יגיע עם מצלמה טרמית משוכללת וגם יידע, כמובן, להשתמש בה. כך תוכלו להיות בטוחים שלא יתחילו ככה סתם לשבור קירות בבניין המשותף שלכם וכך תדעו שאיתור הנזילה יתבצע במהירות שיא.

 

כמה תשלמו על עבודת איתור הנזילה?

ראשית, כמובן שאם אתם מזמינים שירותי איתור נזילות מים לבניין המשותף שבו אתם גרים, תרצו שגם יתקנו את הנזילה אחרי שיאתרו אותה. שנית, יש מספר גורמים שישפיעו על השאלה כמה השירות הזה יעלה לכם. למשל: ממי אתם חושבים להזמין את השירות? זה ברור שבישראל של ימינו, אם תדברו עם שלושה אנשי מקצוע שונים שמציעים את אותו השירות, תקבלו גם שלוש הצעות מחיר שונות ומגוונות. אם חשבתם לרגע, מתוך הרגל, שעדיף לפנות אל מי שגובה את המחיר הכי גבוה כי זה מעיד על המקצועיות בשירות, כדאי שתדעו שלא תמיד זה כך. למעשה לעיתים דווקא מי שיגבה מכם מחיר קצת יותר נמוך יעשה עבודה מהירה ורצינית יותר, אז למה לשלם ביוקר על איתור הנזילה בבניין שלכם?

 

 

איש אינסטלציה

אולי יעניין אותך גם

מנטליסט בהופעה
בעלי מקצוע
איך להיות מנטליסט?

רוצים להיות מנטליסטים? חולמים להופיע מול קהל גדול ולהיות אמני החושים הטובים ביותר? הופעה של מנטליסט הינה מההופעות הנדרשות ביותר בארץ וברחבי העולם, ורבים חולמים

קרא עוד »
חייה
בעלי מקצוע
4 דרכים לביצוע הרחקת עטלפים

עטלפים הם יונקים הפועלים בלילה ומצויים בתפוצה רחבה במדינת ישראל. נוכחותם מורגשת היטב בתוככי הערים, כאשר מדי ערב נעים העטלפים בין העצים שמפירותיהם הם ניזונים.

קרא עוד »