איך לשמור על בקבוק המים שלכם קר?

בישראל המודעות לשתיים מים היא רבה עקב הקיץ החם. רבים מאיתנו לוקחים לעבודה או כאשר אנו יוצאים מהבית, בקבוק מים כדי לרוות את צימאונינו ולהימנע מהתייבשות. אין דבר שמרענן ומרווה יותר מאשר מים קרים וכמה שזה מעצבן כשהרבה פעמים עד שאנו פותחים את הבקבוק ושותים המים מאבדים מקרירותם ואף מתחממים מאוד מהר. רוצים לדעת איך לשמור על בקבוק מים קר? קראו וגלו.

 

מה הבעיה? אפשר פשוט לקנות

מכונות לממכר שתייה קרה קיימות כמעט בכל מקום ציבורי. בנוסף בהרבה בחנויות וגם בסופרמרקט ניתן לרכוש בקבוקי מים או שתייה אחרת מהמקררים. כל כך קל פשוט לגשת ולקנות שנשאלת השאלה למה בכלל לסחוב בקבוק מהבית. המים שנרכוש בחוץ יהיו קרים ומרעננים. מצד שני חשוב לזכור כי רכישת בקבוקי מים חד פעמיים מזיקה לסביבה כי הם בדרך כלל עשויים מחומרים שאינם מתכלים.

בנוסף רכישה של בקבוק כל פעם אינה משתלמת לנו כלכלית כי בדרך כלל המחיר אינו זול ולעיתים קרובות נרכוש כמה בקבוקים במהלך היום כדי להימנע מכך שהמים שוב יתחממו. כמו כן חשוב לסיים את הבקבוק מהר כי הוא אינו אטום ומונע חדירת חומרים שיכולים לזהם את המים.

מה הבעיה אפשר פשוט לקנות

אז אולי נקפיא?

מי לא זוכר איך דאגנו למלא בקבוק מים קטן ולשים אותו בהקפאה בלילה לפני כדי לקחת מים קרים לבית הספר בבוקר. השיטה הזו יכולה לעבוד טוב גם כאשר אנו לוקחים מים לטיול, לעבודה או לפעילות גופנית.

כמובן שזה מצריך היערכות מראש ואם היציאה היא ספונטנית זה לא ממש יעבוד. כמו כן, לא תמיד הבקבוק עשוי מחומרים שמתאימים להקפאה ולכן לעיתים השיטה הזו יכולה לגרום לנזק בריאותי בטווח הארוך. כמו כן, המים הופכים לקרח ולעיתים ייקח זמן עד שנוכל להנות באמת ממים קרים כי נמתין שהקרח יימס.

אז אולי נקפיא

בקבוק תרמי רב פעמי

אחד הפתרונות המשתלמים ביותר למי שרוצה בקבוק מים קר הוא לרכוש בקבוק תרמי רב פעמי אשר גם חוסך לנו כסף כי לא צריך לרכוש כל פעם וגם מסייע לסביבה כי אנו חוסכים בבקבוקי פלסטיק. בקבוק רב פעמי יכול להיות מחומרים רבים החל מפלסטיק וכלה במתכת אך מומלץ שיהיה עשוי מנירוסטה. כדי להבטיח שהמים יישארו קרים ומרעננים נוודא כי אנו רוכשים בקבוק מים שומר קור.

בקבוקים אלו מאפשרים שמירה על טמפרטורת המים לאורך זמן וכך ניתן להנות ממים קרים לאורך היום בלי לדאוג להקפיא את הבקבוק או לחפש היכן לקנות בקבוק מים כשצריך.

לסיכום, אם אתם רוצים לשמור על בקבוק המים קר לאורך היום, חשבו על רכישת בקבוק מים תרמי רב פעמי. חברת לאקן הספרדית, מתמחה בייצור בקבוקים כאלו ומומלץ להיכנס לאתר שלהם להתרשם ממגוון הבקבוקים המוצע למכירה.

איך לשמור על בקבוק המים שלכם קר

אולי יעניין אותך גם